מדריך לרכישת זרעים באינטרנט – “נירוונה”

בעקבות בקשות חוזרות ונשנות של חלק מהקוראים אשר מתקשים להתמצא באתר של “נירוונה” להזמנת זרעי מריחואנה אנו מגישים לכם מדריך קצר ותמציתי שיפשט את העניינים ויעזור לכם להתחיל להריץ גידול קנאביס איכותי בביתכם הקט והצנוע…

כידוע, על-מנת לגדל קנאביס איכותי אין זה מספיק שנעניק לצמח תנאי גידול אופטימלים ונרעיף עליו הרבה חום ואהבה – אין ספק שהדברים הללו בהחלט הכרחיים. אולם אחד הפרמטרים החשובים ביותר בכל מה שקשור לגידול קנאביס משובח הוא הגנטיקה – אם הזרע שהנבטנו לא הגיע מצמח בעל גנטיקה חזקה אז לא משנה כמה נשקיע בו – אנו לא נזכה לתוצאות אופטימליות.

ברחבי הרשת ישנם עשרות אם לא מאות של חנויות למכירת זרעים של מריחואנה באינטרנט – אנחנו ב”מגזין קנאביס” בדקנו ועברנו בין לא מעט ספקים ומצאנו לנכון להמליץ לכם על חברה הולנדית בשם “נירוונה” – עד כה התקבלו רק פידבקים חיובים – הם מקצועיים, זולים יחסית, והכי חשוב – דיסקרטים.

למעבר לעמוד רכישת הזרעים לחצו כאן.

מדריך רכישת זרעים מ”נירוונה”:

בצד שמאל בעמוד הראשי של האתר יש לנו מספר קטגוריות:

Regular marijuana seeds – זרעי מריחואנה רגילים. רכישת זרעים אלו תשאיר את האפשרות שתגדלו צמחים זכרים ועל כן עדיף להימנע מזרעים אלו אלא אם כן יש לכם תוכניות לעשות הפריות והכלאות בין זנים…

גם זה בטח יעניין אותך

Feminized marijuana seeds – זרעי מריחואנה נקביים. זרעים אלו יבטיחו לכם קנאביס נקבה – אצל הנקבה נמצא כל החומר הפעיל וזה בעצם מה שאנחנו מחפשים.

Medical marijuana seeds – זרעי מריחואנה רפואית. זרעי קנאביס מזנים מסוימים בעלי איכויות רפואיות גבוהות.

Indoor marijuana seeds – זרעי מריחואנה המותאמים לגידול תחת נורות (גידול פנים).

Outdoor marijuana seeds – זרעי מריחואנה המותאמים לגידול חוץ.

Cannabis growth solutions – כל מיני ערכות ועזרים לגידול מריחואנה.

Package Deals – חבילות זרעים במבצעים.

Autoflowering marijuana – זרעים של “זנים אוטומטיים”. משמע שהצמחים יסיימו את מחזור הצמיחה והפריחה שלהן בלי שום קשר למחזור האור בחוץ/בפנים.

אם אתם מגדלים מתחילים (ואם אתם קוראים את המדריך הזה סיכוי טוב שאתם כן  ) הייתי ממליץ פשוט לרכוש אחת מהחבילות של הזרעים הנקביים (Feminized seeds).

1. אז ככה – נניח שנכנסו כאמור לקטגוריה של ה-Feminized seeds:

צד שמאל למעלה - זרעים נקביים
צד שמאל למעלה – זרעים נקביים

2. לצורך הנוחות נבחר את הזן הראשון ברשימה – AK48 Feminized.
לחיצה על הכפתור הכתום עם הכיתוב “Add to cart” יעביר את הזרעים ל”עגלה” הוירטואלית שלנו. כעת נוכל לראות בצד שמאל למעלה את “רשימת הקניות” שלנו:

...

3. מתחת לרשימת הקניות בצד ימין של המסך נמצא עוד כפתור כתום עם הכיתוב “Check out” לחצו עליו כשסיימתם לסמן את חבילות הזרעים הרצויות:

...

4. אם תביטו במרכז העמוד קרוב לתחתית תראו כיתוב בכתום “Create your account” ותיבה קטנה בה תתבקשו להכניס את כתובת הדואר אלקטרוני שלכם (רבים מעדיפים לפתוח כתובת דואר אלקטרוני חדשה ופיקטיבית רק עבור רכישת הזרעים – קחו את זה כאופציה…):

...

5. לאחר שהכנסנו את כתובת הדואר אלקטרוני שלנו ולחצנו על “create your account” נעבור לשלב המעצבן – מילוי פרטים. לא חייבים למלא את כל התיבות הריקות אלא רק מה שמסומן בכוכבית אדומה.
התיבה “Zip / Postal Code” מיועדת למיקוד שלכם.
בתיבה “Home Phone” או “Mobile Phone” תחרטטו מספר – חשוב להם שאחת מהתיבות הללו תהיה מלאה…
כשסיימתם למלא את התיבות לחצו על כפתור ה- “Register” הכתום בתחתית העמוד.

...

6. כמעט סיימנו – בתחתית העמוד נתבקש לבחור את אמצעי התשלום – במקרה שלנו נלך על אופציית ה- Visa & Mastercard:

...

7. זהו – כעת רק נשאר למלא את הפרטים של הכרטיס וללחוץ “Submit”

...

תתחדשו!! בעוד מספר ימים תוכלו להתחיל לגדל קנאביס משובח פרי עמלכם…

המשך קריאה
Back to top button
x
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר