לראשונה בקנדה: פיצריה מגישה פיצות בתוספת שמן קנאביס

פיצריה בוונקובר, קנדה, מציגה תפריט חדש ובו פיצה עם מרכיב מיוחד – שמן קנאביס – בינתיים בעבור מחזיקי רשיון שימוש בקנאביס בלבד.

אנת’וני ריזלינג, בעלים של פיצריה בוונקובר, קנדה, מציע ללקוחותיו המחזיקים באישור שימוש בקנאביס רפואי להוסיף מרכיב מיוחד לפיצה שהם מזמינים: שמן קנאביס בתוספת 10$ דולר להזמנה.

“אנחנו מכינים את הפיצה החדשה בעזרת שמן המהול בתמצית קנאביס כך שאתה יכול לקבל את התרופה שלך בזמן שאתה אוכל,” אומר ריזלינג. “ההשפעה מעט שונה מעישון וזה לוקח כחצי שעה עד שמתחילים להרגיש אותה.”

פיצה קנאביס
פיצה עם שמן קנאביס

אחד הלקוחות מסר כי לתוספת השמן “יש טעם מעקצץ מעט” אבל למעט זה לא ניתן להרגיש את ההבדל בינה לבין פיצה רגילה.

ריזלינג אמר כי הוא משוכנע שאין עוד פיצריה ברחבי קנדה המציעה פיצות קנאביס וסיפר כי את הרעיון אימץ לאחר ביקור בקמבודיה במהלכו נתקל בפיצריה בשם “Happy Pizza” (הפיצה השמחה) המגישה פיצות מלאות ב-THC.

צפו בדיווח (אנגלית):

במקביל, היום, ה-1 באפריל, נכנסים לתוקפם החוקים החדשים שנקבעו במסגרת רפורמת הקנאביס הרפואי החדשה בקנדה ועל פיהם תוגדר המריחואנה כתרופה הניתנת בדומה לכל תרופת מרשם אחרת, כך שכל רופא יהיה רשאי לרשום אישור רפואי לפי ראות עיניו. האחריות על גידול ואספקת הקנאביס למטופלים תעבור מידי משרד הבריאות הקנדי לידי ספקים פרטיים.

עוד קובע החוק החדש כי החל מה-1 באפריל ייאסר גידול ביתי של קנאביס על ידי חולים, כפי שהותר עד כה. עם זאת, בעקבות עתירה שהגישו ארגוני המטופלים, קבע לפני כשבועיים בית המשפט בקנדה כי אלו יוכלו להמשיך ולגדל קנאביס בביתם “עד להודעה חדשה”.

ריזלינג לא חושש מחוקי הרפורמה החדשים ועל פי הדיווח אמר כי “אנחנו נישאר פתוחים בכל מקרה. ייתכן ולא נוכל עוד למלא את הפיצות בקנאביס, אבל תמיד נהיה פתוחים עבור מטופלים שירצו להגיע ולהשתמש בקנאביס שלהם כאן.”

כיום ישנם בקנדה 40 אלף בעלי אישור קנאביס רפואי והצפי הוא שעד 2019 יהיו 190 אלף מאושרים ועד 2024 המספר יגיע עד למעלה מ-400 אלף. שוויו הכולל של שוק הקנאביס הרפואי בקנדה צפוי להגיע ל-1.5 מיליארד דולר בשנה.

ראו גם: סבתא ונכד הובהלו לבית חולים: “הפיצה היתה מלאה במריחואנה”

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר