לקראת המבחן: ילדה אכלה 22 מנות של שוקולד קנאביס

תושב עיירה בוויסקונסין, ארה"ב, מואשם בהזנחה והחזקת סמים מסוכנים, לאחר שבתו בת ה-15 כמעט והתעלפה בבית הספר – כשאכלה שוקולד קנאביס המכיל 22.5 מנות, שהוא הביא עמו מקולורדו.

ג'ייסון הטקה, בן 38 מהעיירה צ'יפווה פולס (Chippewa Falls) שבמדינת וויסקונסין בארה"ב, עומד כעת למשפט בגין החזקת סמים וכן בגין הזנחה, לאחר שבתו אכלה שוקולד קנאביס שהביא עימו מקולורדו. העונשים עלולים להגיע עד 25,000$ קנס ועד חמש שנות מאסר בפועל.

על פי הדיווח, הילדה, תלמידה בת 15, נצפתה על ידי המאבטח מארק ג'ונסון בבית הספר בשעה 13:00, לקראת מועד המבחן אליו היתה אמורה להגיע, כשהיא חיוורת וחלשה.

"זה היה מפחיד," סיפר ג'ונסון, המאבטח. "היא בקושי הצליחה לדבר, וזה הלך והחמיר. זו הפעם הראשונה שראיתי דבר כזה. זה לא קורה הרבה. היא סיפרה כי אכלה את השוקולד בשעה 10:00, שלוש שעות לפני הבחינה."

קודו שוקולד קנאביס
Kudu – שוקולד קנאביס

בכיסה של הילדה נמצאה עטיפת חטיף השוקולד, 'Blue Kudu', ועליה נכתב כי המוצר מכיל ½22 מנות של מריחואנה. על העטיפה נכתב עוד: "225 מ"ג THC. חזק במיוחד. לא לאכול את הכל בבת אחת."

כשנשאלה השיבה הילדה כי מצאה את השוקולד במגירת הבגדים של אביה ובחקירתה הודתה כי ידעה שהשוקולד מכיל THC.

האב עומד כעת למשפט כאמור. הילדה בת ה-15 נשפטה בגין החזקת סמים ונשלחה לבית מעצר לנערות.

בחודש שעבר דווח על צעיר בן 18 שמת לאחר שנטל מנת יתר של קפאין. לפני כארבעה חודשים דווח על צעיר שקפץ מבניין ומת – לאחר שאכל עוגיית מריחואנה.

ראו גם:
נערים פרצו לבית – והכינו עוגיות מריחואנה
שוקולד קנאביס – מתכון פשוט וקל להכנה
כמה מתו משימוש במריחואנה מאז הבוקר?

הממשלה הבטיחה "אי הפללה תוך 100 ימים" לפני:

דרושים

חדשות
שינוי גודל פונט