למקצוענים בלבד: “קאלי-קנון” – התותח מקליפורניה

יש מקרים שבהם גלגול המריחואנה או הג’וינט הרגיל שלך לא חולק כבוד ראוי למגוון המדהים הקיים בשוק הירוק הגדל במהירות של ימינו. זנים חדשים הופכים לזמינים בקצב מסחרר הודות לאשפי עשבים מתקדמים מבחינה טכנולוגית, כמו גם לגידולים מסורתיים שפרושים על פני האדמה. הערפיליות המורכבות הללו, זני הררס (Herers) החזקים וכוש (Kush) הפופולריים תמיד, ראויים למגע מומחים כאשר מדובר בחוויית ה-THC האולטימטיבית.

https://www.facebook.com/161709620582900/videos/1035343609886159/

בחודש זה, אנו חולקים כבוד לזן רומולן (Romulan) אשר מטופח בעמק סונומה שבקליפורניה, הידוע יותר בשל היין, הנשים, ו… הבאנגים. אנחנו החלטנו שצינור המים הוא לא הכלי המועדף עבור זנים טעימים כמו הרומולן. הזן הזה דורש משהו נוסף – דבר קטן שחבריי אוהבים לקרוא לו ה”קאלי-קנון” (Cali-Cannon).

קאלי-קנון

תצטרכו את החלק הטוב ביותר מהקנאביס כדי לבנות את הדבר הזה, וניסיון לעשן אותו עם פחות משלושה ראשים הוא התאבדות. יידרשו גם כמה ניירות בגודל ג’מבו (השתמשנו בסוג הנקי לקבלת האפקט החזותי המלא). אם אין לכם ידיים גדולות כמו של אנדרה הענק, תצטרכו גם שטר כסף, או, במקרה שלנו, קלף משחק משומש כדי לשמור על האיזון.

מתכון המאסטר דורש לפחות 2 גרם של החשיש המשובח ביותר שאתם יכולים להניח את הידיים הקטנות והדביקות שלכם עליו – וזכרו לא להעליב את הזן עם גוש נחות של עיסה מאיזשהו מרתף של טירונים.

המלווה של החשיש המשובח יהיה מקבילו הצמיגי, המוכר לרבים בתור שמן דבש – מספיק בדיוק כדי לכסות את הסנטימטר האחרון של התותח. אחרון חביב, תצטרכו קמצוץ של קיף טהור על מנת לגלגל אותו על קצה שמן הדבש ולעזור לשגר אותך לחלל.

עכשיו שיש לך את כל החומרים, התחל בפירוק העשב שלך למנות שמתאימות לגלגול ג’וינטים, וזכור להסיר את כל הגבעולים שעלולים לפעור חור בספינת האם. גריינדרים עם מסננת הם נהדרים לשמירת השרף במקום שבו הוא אמור להיות.

את החומרים הכינונו מראש

חממו את החשיש בעדינות ע”י שפשוף בין כפות הידיים עד שהוא נהיה צמיגי במרק פלסטלינה. הרעיון הוא לגלגל אותו לצינור צר שיבער לאורך הקאלי-קנון.

חשיש משובח

כעת זה הזמן להתחיל לגלגל. הניחו את התערובת הירוקה על נייר הגלגול שמונח על קלף משחק פשוט. הניחו את צינור החשיש במרכז התערובת וגלגלו.

חשיש בתוך מריחואנה

קחו את הזמן, השקיעו בגלגול וזכרו: נדרשת מיומנות ונסיון בכדי להפוך למאסטרים אמיתיים בטכניקת הגלגול הייחודית הזאת. טוב שיהיו כמה ניירות גלגול אקטסרא באזור לחיזוקים ותמיכות.

מגלגלים את הג'וינט בתוך קלף

לאחר שגלגלתם את הג’וינט, כעת זה הזמן לשפוך את שמן הקנאביס בקצה התותח. בתמונה, אספנו מעט שמן על קצו של סכין מריחה ומרחנו את השמן מסביב לג’וינט באופן אחיד.

התותח מקליפורניה

לסיום, הנחנו את הקיף על קלף המשחק וגלגלנו את הג’וינט כך שהקיף יעטוף אותו באופן אחיד.

ג'וינט בציפוי קיף

והרי לפניכם, יצירת הפאר. כעת כל שנותר הוא להגביר את הווליום ולהדליק…

התותח מקליפורניה

מקור

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר