שקית הקנאביס בכנסת: לא תפתח חקירה

“הכמות קטנה ולכן הבדיקה הופסקה”: המשטרה והכנסת לא מתכוונות לפתוח בחקירה לאיתור הבעלים של שקית הגראס שנמצאה בשירותי חברי הכנסת במשכן. ח”כ שרן השכל הצליחה לאתר את השקית במשרדו של קצין משמר הכנסת. צפו:

האם מדינת ישראל עושה איפא ואיפא בכל הנוגע לחקירות על שימוש בלתי חוקי בקנאביס? הכנסת הודיעה שלא תפתח בחקירה לאיתור וענישת האדם לו שייכת שקית הקנאביס שנמצאה לפני כשבועיים בשירותי חברי הכנסת במשכן.

בניגוד למה שהיה קורה אם שקית דומה היתה נמצאת בביתו של אזרח מן השורה, החליטו בכנסת שלא להמשיך בחקירה משלהם ולא לדווח למשטרה על הממצא האסור, זאת לדבריהם בגלל שמדובר בכמות קטנה בלבד של קנאביס.

“כמות קטנה – הבדיקה הופסקה”

“כמות הגראס אשר נמצאה בשירותי הגברים היא כמות קטנה ביותר ולאחר בדיקה ראשונית ע”י קצין הכנסת לאיתור הבעלים בה לא נמצא איש, הופסקה הבדיקה,” נכתב בתשובה שנשלחה לפניית המגזין.

לדברי הכנסת לא ניתן גם לאתר במצלמות המשכן מי היה האיש שנכנס לשירותים והשאיר שם את השקית, זאת מאחר ואין מצלמות בתוך השירותים. “בבדיקה במצלמות המותקנות במשכן אין מטבע הדברים לראות מה נעשה בתוך חדרי השירותים,” נמסר, ללא התייחסות למצלמות שמחוץ לשירותים.

גם זה בטח יעניין אותך

בפנייה שנשלחה לדוברות המשטרה ביקשנו לשאול האם בכוונת המשטרה לפתוח בחקירה למציאת העבריין, אך משם נמסר רק כי “מעבר לתגובה שנמסרה לך מדוברות הכנסת אין לנו מה להוסיף בעניין.”

בכנסת סירבו להסביר מה בדיוק נעשה עם השקית או עם הגראס שנמצא בה, אך אתמול (ב’) הצליחה ח”כ שרן השכל לגלות היכן היא נמצאת – במשרדו של קצין הכנסת.

כזכור בשבוע שעבר פגש גדי וילצ’רסקי את העוזר הפרלמנטרי שמצא את השקית בשירותים, ושאל אותו כמה שאלות:

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר