לא רק טלגראס: קבוצות לקניית קנאביס בישראל

‘טלגראס’ היא אמנם קבוצת הטלגרם המוכרת והגדולה ביותר למסחר בקנאביס, בעיקר תודות לחשיפה הגדולה בתקשורת, אך מסתבר שהיא אינה היחידה. הנה 7 קבוצות טלגרם פופולריות אחרות למכירה וקנייה של קנאביס שאולי אתם עוד לא מכירים.

על רקע ‘דליפת המידע‘ ממאגרי טלגראס, ישנו לא מעט חשש בקרב לקוחות האם עדיין בטוח לרכוש בפלטפורמה בה פרטים של לפחות חלק מהסוחרים אינם מצויים לכאורה בידי מנהלי המערכת.

בימים האחרונים עברו רבים מהם למערכות מסחר מקבילות, גם הן בטלגרם, שפעלו עד כה ברקע.

מבדיקה שערכנו יש מספר קבוצות כאלו פופולריות למדי ועוד עשרות קטנות, לפעמים אזוריות או עירוניות ולעתים אף מן מועדון לקוחות בוטיק אותו מנהל סוחר אחד.

אחת הקבוצות היא קבוצת Weed4You, שהוקמה על ידי מנהלי טלגראס לשעבר שפרשו מהארגון בעקבות מחדל האבטחה ודליפת נתוני הסוחרים.

“בניגוד למה שקורה היום בטלגראס, בוויד4יו לא צריך לגלול ולגלול עד שמוצאים מחיר הוגן למוצר הספציפי שמחפשים,” הם מפרטים עוד. “חיפוש של 3 שלבים (סוג, מיקום וכמות) מאפשר לקבל רשימה מסודרת מהזול ליקר של כל הסוחרים הקרובים אליך”, אומרים יוצרי הקבוצה.

ההצטרפות לקבוצה כרוכה בהרשמה עם תעודת זהות וביצוע אימות חד פעמי (בניגוד לאימות כל פעם מחדש כפי שנעשה בטלגראס). לאחר מכן גם הסוחרים וגם הלקוחות אינם נזקקים עוד לחשוף את פרטיהם בשנית לאימות נוסף.

קבוצה נוספת נקראת “המחתרת“, ולדברי מנהליה היא מחזיקה בקהל של לא פחות מ-1,500 לקוחות קבועים. ארגון ‘המחתרת‘ פעל למעשה עוד חודשים לפני הקמת ‘טלגראס’, וניהל רשת הפצת קנאביס במשלוחים עד הבית באופן מסודר וקבוע.

בעבר, הארגון גם יצא באופן חריף נגד הנהלת ‘טלגראס’ בעקבות שידור תחקיר בתוכנית ‘הצינור’ שחשף התנהלות שנויה במחלוקת של הקבוצה, כולל מכירה לקטינים וסחר בסמים קשים. “יש הבדל בין מכירת עשבי מרפא מקודשים למבוגרים שפויים ואחראיים, לבין מכירת כל סוג סם אפשרי לכל מי שמחפש לקנות,” הם אמרו אז.

(סדר הרשימה אקראי וללא משמעות כלשהי)

וויד4יו (Weed4You) – כיוונים

טלכאן (TeleCann) – כיוונים

מוקד המחתרתכיוונים

שקיות קנאביס רפואיקהילה

רפואה אלטרנטיביתכיוונים

הברית הצפוניתכיוונים

נתניאביסנתניאביס

התנסתם באחת הקבוצות? מכירים כזו שלא ברשימה? ספרו בתגובות.

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר