כך תהפכו כל סמארטפון למיקרוסקופ איכותי

תמיד רציתם להסתכל מקרוב על הטריכומות המנצנצות של פרחי הקנאביס שלכם? עדשה חדשה וייחודית – הקטנה, הקלה והזולה בעולם בדרגתה – תהפוך את הסמארטפון שלכם למיקרוסקופ איכותי בזום של עד פי 400 ובמחיר ידידותי.

אחרי שלמדנו איך להפוך את הסמארטפון למשקל דיגיטלי, מגיע מוצר נוסף שעשוי להיות יעיל מאוד במיוחד עבור צרכני ומגדלי קנאביס: מיקרוסקופ איכותי שיאפשר לכם לצלם תמונות תקריב בזום ממוקד ביותר ובאיכות גבוהה – וכל זאת דרך הסמארטפון שבידיכם.

המוצר החדש, “נורוגו” (Nurugo) שמו, הוא למעשה עדשה משוכללת שמורכבת חיצונית על מכשיר הסמארטפון ומאפשרת למקד את מצלמת הטלפון לכל אובייקט ובאיכות גבוהה ביותר, כשלצידו אפליקציה שמאפשרת ניהול והגדרות המוצר.

צפו בהדגמת המוצר:

למעשה מדובר במיקרוסקופ הדיגיטלי הקטן (בעובי 0.5 ס”מ) והקל ביותר בעולם (38 גרם) אשר מגיע לרזולוציה ממוקדת ביותר והגדלה של עד פי 400.

גם זה בטח יעניין אותך

העדשה הייחודית מתאימה במיוחד למגדלי וצרכני קנאביס שיכולים בעזרתה גם לבדוק את איכות פרחי הקנאביס שבידיהם ולבחון האם אין בהם עובש או מזיקים למשל.

נורוגו - עדשת מיקרוסקופ איכותית לסמארטפון

בנוסף ניתן בעזרת המיקרוסקופ לבחון את צפיפות הטריכומות (הבועיות הנמצאות על פרחי הקנאביס ומכילות את הקנבינואידים), וכמובן גם סתם להתרשם מהיופי המרהיב של הפרחים בצילומי תקריב.

העדשה של נורוגו היא פשוטה ביותר לשימוש וכל מה שצריך זה להצמיד אותה למצלמת הטלפון – כל סוגי האנדרואיד והאייפון – ולצלם תמונות כרגיל. העדשה לא גוזלת כל אנרגיה מסוללת הטלפון ואינה דורשת הטענה או חיבור לחשמל.

נורוגו - עדשת מיקרוסקופ איכותית לסמארטפון

מלבד היותה איכותית, קלה וקטנה, העדשה של נורוגו היא גם הזולה ביותר בעולם בדרגת המיקוד הזו ועולה כעת בפרוייקט מימון באתר “אינדיגוגו” 50$ בלבד בהזמנה מוקדמת ו-70$ בהמשך. ניתן להזמין גם חבילה של 5 עדשות ב-195$.

עד כה גייס הפרוייקט למעלה מ-32,000 דולר שהם 64% מתוך 50,000 דולר שנקבעו כיעד. לפרוייקט נותר עוד כחודש ימים עד שייסגר.

נורוגו - עדשת מיקרוסקופ איכותית לסמארטפון

צילומי תקריב של פרחי קנאביס:

פרחי קנאביס בתקריב – HD מומלץקצת יותר עמוק > http://canna.bi/1gQvIprוקצת על הטריכומות > http://canna.bi/1FnJUBy

Posted by ‎קנאביס‎ on Thursday, September 17, 2015

 

ראו:
כך נראים פרחי קנאביס במיקרוסקופ
כך נראים סמים תחת המיקרוסקופ

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר