כוכב הפרסומת ללגליזציה באורגון: שוטר לשעבר

מובילי הקמפיין ללגליזציה באורגון, ארה"ב, השיקו את קמפיין 2 מיליון הדולר שלהם בסרטון וידאו בכיכובו של שוטר לשעבר.

בחודש הבא (נוב') תעלה באורגון, ארה"ב, הצעת החוק 91 ללגליזציה של קנאביס להצבעה במשאל עם. על פי הערכות נראה כי תושבי אורגון ימשיכו במסורת שנקבעה בוושינגטון ובקולורדו, בהן הצביעו התושבים בחודש נובמבר 2012 בעד לגליזציה לראשונה בהיסטוריה האמריקנית.

כעת, לקראת ההצבעה במשאל העם, השיקו הארגונים התומכים קמפיין בשם "It's About Time" (הגיע הזמן) ובו השקיעו למעלה מ-2 מיליון דולר.

במסגרת הקמפיין פורסם השבוע סרטון בו מככב לא אחר מאשר פיט טוטמרק, שוטר, סגן שריף וקצין סיור לשעבר ששירת 33 שנים בשורות גורמי האכיפה, וקורא לתושבי אורגון להצביע בעד הצעת החוק ללגליזציה ורגולציה של שימוש פנאי במריחואנה.

בסרטון, שמשודר בימים אלו בתחנות הטלוויזיה המקומיות באורגון, מבקר השוטר לשעבר את מה שהוא מכנה כ"שיטה שבורה שמפנה משאבים מנושאים חשובים באמת למעצרים על שימוש בסמים".

"בשנה שעברה היו באורגון 13,000 מעצרים ועיכובים בגין שימוש במריחואנה," הוא מסביר בסרטון. "זה עולה לנו בזמן, זמן שהיה עדיף אם היה מושקע בפענוח מקרי רצח, תיקי אונס ומציאת ילדים נעדרים. המערכת מקולקלת."

גם במדינת אלסקה יצביעו התושבים בנובמבר בעד ונגד הצעת חוק ללגליזציה של קנאביס. בסה"כ שוקלות בימים אלו 40 מדינות בארה"ב הקלה בחוקי המריחואנה.

בישראל התבטאו כבר שלושה ניצבים לשעבר במשטרה בעד הפסקת רדיפת צרכני הקנאביס (ניצב בדימ' אריה עמית, ניצב בדימ' אליק רון וניצב בדימ' משה מזרחי).

ראו עוד:
צפו: קצין משטרה לשעבר יוצא נגד המלחמה בסמים
ראיון: בארי קופר – השוטר לשעבר שיעזור לך להשאר אדם חופשי!


ערוצים מומלצים

ערוץ קנדוק ערוץ פיס נטורלס
ערוץ פיס נטורלס
ערוץ קנדוק

חדשות
Back to top button