ישראל מתייבשת: טון מריחואנה נתפס בתל אביב

יובש צפוי בשוק המריחואנה והחשיש בישראל: בשבועות האחרונים מגבירה המשטרה את מאמציה כנגד מגדלי הקנאביס הבלתי חוקיים בישראל. מעל לטון קנאביס נתפס בחודש האחרון ב-3 דירות גידול שונות בתל אביב. בחברון נתפסו 10,000 שתילי קנאביס בוגרים.

שוב חוזר הניגון: כבכל אביב, לקראת עונת הקיץ והבילויים, פותחת משטרת ישראל במבצע רחב היקף לתפיסת גידולי קנאביס בלתי חוקיים בנסיון לצמצם את כמויות המריחואנה והחשיש הזמינים ברחובות. צפו בדיווח אמש, בחדשות 10:

בעקבות סדרת תפיסות רחבה בשבועות האחרונים, בראשן תפיסת-ענק של 10,000 שתילים בחברון, הצהיר בכיר במשטרה כי “ישראל הפכה למעצמה לגידול קנאביס” (ראו כאן) וסימן ככל הנראה את הגברת מאמציהן של רשויות האכיפה כנגד התופעה.

מלבד תפיסת הענק בחברון נרשמו במהלך חודש מרץ תפיסות של עשרות שתילים בראש העין, 550 שתילים במושב שפיר, מאות שתילים בראשל”צ ו-402 שתילים בכפר ורבורג – ובסה”כ אלפי שתילים בשווי כולל של עשרות מיליוני שקלים.

חברון: אלפי שתילי קנאביס נמצאו ע"י המשטרה הפלשתינאית
תפיסת ענק בחברון – תוצרת שהיתה מיועדת להפצה ברחבי ישראל

כעת מדווחת המשטרה על 3 תפיסות נוספות של מה שמכנים שם כ”מעבדות הידרו”, ולמעשה הינם בתי גידול קנאביס בלתי חוקיים בהם גדלו מאות שתילים.

“במהלך החודשים האחרונים בפעילות מאומצת של ימ”ר תל אביב נתפסו 3 מעבדות היידרו גדולות ששימשו לגידול וייצור מריחואנה,” מסר רפ”ק ערן אסרף, סגן ראש מחלק סמים בתל אביב. “במעבדות נמצאו בסה”כ כ-970 קילוגרם מריחואנה.”

“ארגוני הפשיעה הגדולים הבינו שיש כאן פוטנציאל משמעותי,” דווח אמש בחדשות 10. “בגלל המחסור בהיצע המחירים עלו באופן משמעותי. עבריינים בכירים ביותר שלא נגעו עד כה בגראס ובחשיש נכנסו לתחום, השתלטו על הסוחרים הקטנים ותפסו פיקוד.”

רצף תפיסות זה הביא את אחד השוטרים הבכירים ביותר במשטרה להכריז כי “ישראל הפכה למעצמת גידול קנאביס בלתי חוקי” (ראו כאן) ונראה שבשבועות הקרובים, לקראת הקיץ, יורגש שוב מחסור בקנאביס איכותי ברחובות.

מה שלא דווח בתקשורת הוא שרצף התפיסות האחרונות הגיע מיד לאחר הדיווחים על מבצע משטרתי נרחב בבתי ספר תיכון ברחבי הארץ.

תמונות מהתפיסות בתל אביב:

תפיסת מריחואנה תל אביב

תפיסת מריחואנה תל אביב

תפיסת מריחואנה תל אביב

Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר