טוען...

ינון מגל: “לגליזציה כבר בקדנציה הקרובה”

האם צרכני הקנאביס בישראל ישוחררו לחופשי כבר במהלך השנתיים הקרובות? ינון מגל, הח”כ הטרי מ’הבית היהודי’, אמר אמש שלראייתו תיתכן לגליזציה של קנאביס כבר בקדנציה הקרובה.

אמש, לאחר שעות ארוכות של נאומים, יצאה לדרך הממשלה ה-34 של מדינת ישראל, לצד מה שנראית כמו הכנסת הכי תומכת-לגליזציה שהיתה כאן מאז ומתמיד.

ינון מגל: "בעד לגליזציה - אפעל לקידום אי הפללת צרכני הקנאביס"
ח”כ ינון מגל – יביא את הלגליזציה?

במהלך החודשים האחרונים, באמצען מערכת בחירות, הפך נושא הקנאביס ואי הפללת צרכניו לאג’נדה שאינה מזוהה רק לגורמי השמאל ותמיכה בנושא מגיעה כעת בעיקר דווקא ממפלגות הימין.

במהלך הימים האחרונים, במקביל לדיונים על השבעת הממשלה החדשה, עלה נושא הקנאביס לדיון הן בעקבות פרשת הקנאביס הרפואי ב’האח הגדול’ ובעיקר בגלל דבריו יוצאי הדופן של המפכ”ל יוחנן דנינו שאמר שלדעתו יש לבחון מחדש את נושא חוקיות הקנאביס.

ח”כ ינון מגל, אשר כבר הבטיח במהלך מערכת הבחירות כי יפעל לקידום לגליזציה בישראל, התראיין אמש עם סיום השבעת הממשלה והצהיר כי לראייתו לגליזציה תיתכן כבר בקדנציה הנוכחית – כלומר במהלך 2-4 השנים הקרובות.

בתשובה לשאלת כתב ערוץ 10 “האם תיתכן לגליזציה כבר בקדנציה הקרובה” השיב ח”כ מגל באופן ברור “כן”.

צפו:

במהלך השבועות הקרובים צפוי ח”כ מגל לגבש תכנית עבודה מסודרת לקידום הפסקת ההפללה והסדרת השוק בחוק ולהגיש הצעת חוק בעניין זה, זאת בתקווה, לצד תמיכה משרת המשפטים החדשה ממפלגתו, איילת שקד, שיכולה בחתימת ידה לשים סוף לעוול.

ראו עוד:
האם איילת שקד תעשה לגליזציה?
חומר טוב: נפתלי בנט ואיילת שקד מחפשים כיוון
שיחת היום: האם לגליזציה טובה לישראל?

Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר