טוען...

יהודה לוי: “עישנתי מריחואנה בגלל הפרידה מנינט”

פרשת הסמים והמפורסמים: יהודה לוי, אחד משלושת המפורסמים שהואשמו ברכישת מריחואנה מאייל פלג, מודה לראשונה כי עישן קנאביס, לדבריו: “כדי להירגע ולהתגבר על הפרידה מנינט”.

לפני מספר שבועות התפוצצה פרשת “הסמים והמפורסמים”, במהלכה הואשמו השחקנית קרן מור, המפיק מוטי רייף והשחקן יהודה לוי, כי רכשו מריחואנה מאיש חיי הלילה התל אביבי אייל פלג. בניגוד לרייף, שהודה ללא בושה כי הוא צורך קנאביס להנאתו, לוי ומור סירבו להתייחס לפרשה.

יהודה לוי נינט טייב
“עישנתי מריחואנה בגלל הפרידה מנינט”

אמש (ד’) דווח בחדשות ערוץ 2 כי בעדותו טען יהודה לוי כי עישן מריחואנה בגלל קשיי ההתמודדות עם הפרידה מנינט, אך טען כי עישן רק בחצי השנה האחרונה.

“לפני חצי שנה בערך נפרדתי מזוגתי בהד תקשורתי שיצא מפרופורציות,” אמר לוי. “הייתי צריך לתפקד בסדרה חדשה והמריחואנה עזרה לי להתגבר על הפרידה.”

“לפעמים עישנתי עם אייל, לפעמים קניתי גרם לשימוש עצמי, שני גרם, באתי קצת להירגע, ראיתי שזה עושה לי טוב. בכל זאת אני אמן, יש עלי לחצים כבירים,” הסביר. “אני מכיר את אייל, הוא איש חיי לילה, באתי אליו והוא נתן לי לעשן כמה שאכטות, וזה עזר לי להירגע. וזהו, הייתי בא וקונה מדי פעם איזה פרח לעשן, מדובר רק במריחואנה.”

כזכור, כשנשאל על פרשת יאיר לפיד והג’וינט בחודש ספטמבר 2013, בזמן שעל פי עדותו עישן מריחואנה, התחמק לוי מלתת תשובה והביע התנגדות ללגליזציה: “מה אני אביע דעה על אלו שרוצים להכניס את הסם פנימה?” אמר אז.

צפו:

ראו גם: מה חושבים המפורסמים על פרשת הסמים?
ראו גם: פרשת המפור-סמים: הממים הטובים ביותר

Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר