טוען...

טריפ ריפורט: איך להשתמש בפטריות קסם

השימוש בפטריות קסם הולך וצובר תאוצה בקרב אוכלוסיות נרחבות ומחקרים שונים אף מראים כי צריכה נכונה שלהן יכולה לעזור בהתמודדות עם בעיות נפשיות. לפניכם המדריך המלא לשימוש נכון בפטריות קסם (פסילוסיבין), כולל טריפ-ריפורט של החוויה הראשונה.

מאת: טריפל סמיילי

כתב וויתור: אני לא מעודד פה שימוש בסמים בכללי ובמיוחד לא שימוש בסמים פסיכודליים כמו פטריות קסם, זה לא מתאים לכל אחד בעליל וכדאי שתחשבו לפחות עשר פעמים לפני שתחליטו להתנסות בפטריות קסם או בכל סם פסיכודאלי אחר. זה לא רק כתב וויתור משפטי, אלא משהו שאני באמת מתכוון אליו!

המדריך המלא למשתמש בפטריות הקסם

השקעתי כמה ימים בכתיבת המאמר הזה והוא יצא מעט ארוך. המטרה שלי במאמר זה היא לתת מידע אובייקטיבי לגבי פטריות קסם, לא יותר ולא פחות. כל המידע שתמצאו כאן מבוסס על ניסיון אישי שלי ושל אנשים שדיברתי איתם על הנושא והתנסו בפטריות קסם בעבר.

כתבתי את המאמר הזה בגלל שאני מאמין בשיתוף מלא וביכולת של כל בן אדם בוגר לקבל את ההחלטות שלו על הגוף והתודעה שלו, וכמו כן לשאת בתוצאות של ההחלטות שלו. אני לא אוהב את גישת הדיסאינפורמציה שעושה הממשלה בנושא של הסמים (ובנושאים רבים אחרים), ולמרות שהיא עושה זאת ממניעים טובים, אני עדיין לא מסכים עם השיטה והדרך. המאמר הזה צץ כתגובה טבעית לכל הדיסאינפורמציה שקיימת סביב הנושא.

פטריות קסם זה לא סם “בידורי” כמו מריחואנה. אני רואה בצמח הזה תרופה חזקה וכמעט קדושה, ואם את או אתה רוצים סם שיעשה אתכם שמחים, לכו על אלכוהול, מריחואנה או סתם טיול בטבע.

כמו כן אני ממליץ לחשוב הרבה לפני שאתם מחליטים להתנסות בפטריות הקסם ולא לקחת את זה בספונטניות בחו”ל רק כי כל החברה לוקחים איזה שייק או כי אמרו לך שזה סבבה. החוויה הפסיכודאלית היא דבר חזק וצריך להיות מוכן אליה. במאמר זה אכין אתכם לקראת החוויה ככל שאוכל.

מהי פטריית הקסם?

פטריות קסם

כשאנחנו מדברים על פטריות קסם אנחנו מתייחסים לסוגי פטריות שמכילות חומרים כימיים שגורמים לחוויות פסיכודאליות. הפטריות הללו נחשבות לסמים הלוצינוגנים (הזייתיים) ולכן גם לא חוקי לצרוך ולמכור אותם בישראל.

יש המון זנים של פטריות פסיכודליות וכל זן נותן חוויה בעוצמה שונה ובצורה שונה. במאמר הזה אני אדבר בעיקר על פטריות פסילוסיבין (Psilocybin) מכיוון שהן הנפוצות ביותר ומאחר ואני התנסתי רק בהן. בקבוצה של פטריות פסילוסיבין ישנן כ-190 סוגי פטריות שונים, הגדלים בכל העולם ונעשה בהם שימוש כבר אלפי שנים.

הכי חשוב לזכור שהחוויה של פטריות קסם יכולה להיות הדבר הכי עוצמתי שתחוו בחיים, והאמת היא שאין הרבה דברים שיכולים להכין אתכם לחוויה פסיכודאלית אם לא התנסתם בזה בעבר. זה פשוט עולם אחר.

האם פטריות קסם הן רעילות?

במדע כיום בודקים רעילות לפי פרמטר שנקרא LD50 Lethal Dose, במילים פשוטות מדובר בעצם על הכמות בגרמים של חומר מסוים שצריך לתת לקבוצת ביקורת (לרוב עכברי מעבדה) עד שמקבלים 50% מוות בקרב הקבוצה, משמע שגם כשצורכים את “הכמות הרעילה” לפי מדד זה, עדיין יש סיכוי של 50% לשרוד.

בבדיקת רעילות של פסילוסיבין שנעשתה על חולדות, נמצא שה-LD50 בצריכה אוראלית הוא 280 מ”ג לכל ק”ג. בהתחשב בעובדה שהפסילוסיבין מהווה בהערכה גסה כ-1% מהמשקל של פטרייה, ניתן להסיק שנדרשת כמות של 1.7 ק”ג של פטריות מיובשות, או 17 ק”ג של פטריות טריות, כדי שאדם השוקל 60 ק”ג יגיע לרמה שבה פסילוסיבין יהיה רעיל לגוף ויהווה סכנת מוות.

האמת היא שרוב הסיכויים שלא תצרכו כמות של יותר מ-7 גרם פטריות מיובשות, כי החוויה פשוט חזקה מדי. ככלל מומלץ להתחיל מ-2 ג’ ומשם להתקדם לאט בעלייה של גרם אחד בכל פעם בשביל לווסת את חוזק החוויה.

עדיין חושב שזה רעיל? לידיעתך ה-LD50 של מלח בישול הוא 3, משמע מלח שולחן יהרוג מחצית מקבוצת הביקורת אחרי צריכה של 180 גרם מלח בלבד – לעומת 1.7 ק”ג של פטריות יבשות. ה-LD50 של קנאביס אגב, הוא בין פי 1,000 ועד בכלל, מאחרו ומעולם בהיסטוריה האנושית לא מת איש מצריכת קנאביס. למעשה, אם מתייחסים למדד זה, הרי שאפילו מים מסוכנים יותר לצריכה.

חשוב לזכור שכל מה שנאמר עד עכשיו לא אומר שפסילוסיבין הוא לא מסוכן. מה שזה אומר זה שהוא לא רעיל ברמה שהוא יכול לגרום למוות, כי בחיים לא תצרכו כמות גבוהה מספיק – משמע החומר הזה לא מסוכן לגוף.

הסכנות בפטריות קסם וסמים פסיכודאליים אחרים הם פסיכולוגיות ומנטאליות.

מה מרגישים כשלוקחים פטריית קסם?

פטריות פסיכודאליות, כמו כל סם אחר, תשפענה על כל בן אדם בצורה שונה. רוב הסיכויים שאם לא תיקחו כמות גדולה או זן חזק מספיק לא תחוו חוויה משמעותית שכוללת הזיות, חזיונות ופלאשבקים, אך עדיין תצאו מהחוויה עם מספר תובנות מעניינות במידה ותיקחו את זה בתנאים הנכונים (נדבר עליהם בהמשך המאמר).

למרות שהחוויה שונה מפעם לפעם ומאדם לאדם, נקבעו 5 רמות שונות לחוויה של להיות תחת ההשפעה של פטריות קסם שמתחילות מרמה א’, שהיא הרמה הכי נמוכה של חוויה, ועד לרמה ה’ שהיא חוויה מאד חזקה. הרמות האלה הן לא מדע מדויק אבל עדיין הן נותנות לנו אבן בוחן לגבי חוזק החוויה שחווינו, והנה הרמות:

רמה א’ – רמה זו נגרמת מצריכה של כמויות נמוכות של פסילוסיבין. ברמה הזו מרגישים קצת מסטולים והצבעים והצלילים מתחדדים, סובלים קצת מאיבוד זיכרון לטווח קצר ושום דבר מעבר לזה.

רמה ב’ – צבעים נהיים מאד בהירים, עצמים מתחילים לזוז קצת ונראים חיים וכשעוצמים עיניים רואים צורות גאומטריות צבעוניות בדו-מימד. רמת היצירתיות שלכם עולה פלאים וזרם של מחשבות מציף את המוח כתוצאה משיבוש בזיכרון קצר הטווח.

רמה ג’ – הזיות ברורות מאד (דברים מתעקמים ומשנים צבע, צורות גאומטריות מופיעות בעיניים פקוחות). כשעוצמים עיניים רואים הזיות בתלת-מימד, בלבול בחושים (צבעים מתערבבים עם קולות), הזמן מת ויש הרגשה של נצח והמחשבה על מרחק פיזי כבר אינה רלוונטית.

רמה ד’ – הזיות חזקות, עצמים משנים צורה לעצמים אחרים, התפוררות של האגו, דברים יכולים לתקשר איתך, חושים מתערבבים, זמן ממש לא רלוונטי יותר, אתה עשוי להרגיש כאילו אתה יוצא מהגוף.

רמה ה’ – איבוד מוחלט של קשר למציאות, איבוד אגו מוחלט, הרגשה שאתה מתערבב עם הכול והכול נהייה אחד, והרגשה שאתה “מבין” משהו מעבר, ולרוב מתויג כחוויה רוחנית.

חשוב לזכור: יש המון סוגים של רמות ושל חוויות וכל רמה נבנית על הקודמת. הדירוג הזה הוא דירוג כללי וגס שפשוט מאפשר לנו להסביר אחד לשני בשיחה מה הייתה רמת העוצמה של הטריפ שחווינו מבלי לרדת יותר מדי לפרטי החוויה עצמה – חוסך בזמן בעיקר.

טריפ ריפורט: החוויה שראשונה שלי בחיים

בזמן כתיבת שורות אלה התנסיתי כבר מספר פעמים עם פטריות הזיה בעבר, אבל אני רוצה לספר לכם על הפעם הראשונה שלי בשביל לתת לכם מושג כללי לגבי מה סדר הגודל של החוויה עם פטריות קסם. כמו כן יש לכם מלא TRIP REPORTS באינטרנט כך שאתם יכולים לקרוא בשביל לקבל תמונה מלאה יותר על איך זה מרגיש.

בסופו של דבר כל אדם הוא שונה וגם החוויה שלו תהייה שונה.

זה היה ב’ואנג ויאנג’ שבלאוס, אחד המקומות עם הטבע הכי יפה שיצא לי לראות בחיים. ולקחתי שם פטריות פעמיים ורמת החוויה הייתה שונה לגמרי בשני המקרים. לכן חשוב לי לספר לכם על שתי החוויות כדי שתבינו את סוגי הרמות השונות שאפשר להגיע אליהן עם פטריות קסם.

נסעתי עם חבר ישראלי שפגשתי במהלך הטיול וכבר התנסה בעבר עם פטריות קסם וסמים פסיכודליים אחרים ככה שהייתי די רגוע. לצורך הסיפור נקרא לו “איציק”. קנינו שקית גראס בהמלצת איציק ועישנו אותו יומיים לפני הפטריות רק בשביל להיכנס לאווירה (ד”א הגראס שם חזק בטירוף, במיוחד כשמחסלים 5 גרם ביום).

חשוב לי לציין שהמטרה של הטיול הייתה להתנסות בפטריות הזיה, זה לא היה ספונטאני, ומזל שכך, כי היה לי זמן להתכונן ולשאול אחרים איך זה מרגיש ולקבל טיפים טובים (שאת רובם תקבלו במאמר הזה).

פטריות קסם
אני ואיציק על אבובים בלאוס

הפעם הראשונה הייתה אחרי טיול אבובים בנהר. עצרנו להתארגן על ג’וינט וגילינו שיש שם גם פטריות יבשות, אז אמרתי לאיציק “יאללה בוא נקנה פה”. קנינו, אכלנו והמשכנו לשוט על האבובים. האמת לא הרגשתי משהו מיוחד, כבר הייתי מסטול מהג’וינט, מהאופיום שניסיתי והאלכוהול של אותו היום.

כשחזרנו לחדר שכבתי במיטה, עצמתי עיניים ופתאום ראיתי צורות עפות לכיווני. הייתי מרוצה. סיפרתי לאיציק בערב על החוויה והוא חייך (זו הייתה חוויה ברמה ב’). הוא אמר לי שזה לא באמת נפתח ואם אני ארצה אז נלך למחרת לקנות פטריות טובות בשביל שאני אחווה מה זה באמת.

שייק פטריות קסם
שייק בננה-פטריות קסם

בבוקר למחרת התיישבנו באיזו זולה רגועה עם נוף על הנהר ועל ההרים והזמנו “ספיישל שייק”, אותו השייק שאתם רואים בתמונה.

זה היה שייק טעים בטעם בננה עם אלוהים יודע כמה פטריות בפנים או מאיזה סוג. זה, דרך אגב, החסרון בלקחת פטריות במזרח בתוך שייק – כי אין לכם מושג מה המינון שאתם לוקחים.

בשעה הראשונה לא הרגשתי משהו מיוחד, עדיין הסטלה של הג’וינט של הבוקר. אחרי שעה הפטריות נכנסו לפעולה והשמיים נצבעו בסגול והצמחים קיבלו שכבה נוספת של חיים.

סה”כ ממש נחמד. הקשבתי למוש בן ארי באוזניות והכל היה סבבה לגמרי, אבל אז…

לאט לאט הזמן הפסיק לקבל משמעות ונהיה די קשה להבין למה אני מייחס חשיבות כ”כ גדולה לזמן ביום יום. כשהסתכלתי בארנק שלי בשביל לראות אם יש לי כסף להזמין עוד בקבוק מים, גם היה לי קשה להבין מה החשיבות של כסף, אבל ידעתי שהשטר הזה קונה לי בקבוק מים אז הייתי מרוצה.

המוזיקה קיבלה משמעות עמוקה יותר וגם שמתי לב איך המוזיקה השפיעה על איך שאני מרגיש. כשהתחיל להתנגן שיר שלא אהבתי מיהרתי לכבות אותו כי הוא גרם לי להרגיש לא טוב, ממש לא טוב, וכשאיציק הציע לי להקשיב לטראנס, זה כבר היה גדול עליי, בגלל שקלטתי איך המוזיקה משפיעה על החוויה שלי.

ואז זה התחיל באמת…

צורות גאומטריות
צורות גאומטריות

בזמן ששכבתי בזולה איבדתי הכרה וגלשתי במנהרות אין סופיות של התפצלויות בלי הרגשה של זמן – די דומה למה שיש פה בתמונה, רק שזה כל הזמן נפתח לאין סוף בלי הפסקה.

כשחזרתי להכרה הייתי קצת מבוהל כי הרגשתי שנעלמתי בתוך עצמי במשך חודשים (ככה זה הרגיש), אבל כשהסתכלתי בשעון גיליתי להפתעתי שעברו רק 15 דקות.

התהליך הזה חזר על עצמו מספר פעמים שבהן איבדתי את השליטה על הגוף והתחלתי “לצלול”, רק בשביל לגלות אח”כ שכל פעם שחשבתי שעברו חודשים ושבועות, בפועל עברו מספר דקות בודדות.

בשלב הזה חשבתי ללכת לשירותים ולהקיא בשביל לשטוף את הפטריות מהקיבה, אבל לא עשיתי את זה כי ללכת לשירותים שהיו רק 10 מטר ממני היה אתגר בפני עצמו, ומי יודע מה מצפה לי שם.

זה הרגיש לי כאילו אני צריך לצאת למסע של קילומטרים רק בשביל להגיע לשירותים, אז נרגעתי והחלטתי להמשיך בחוויה.

בסוף הפסקתי לאבד שליטה על הגוף וחזרתי לטבע, ושהסתכלתי על השמיים עם עדיין היו סגולים אבל הפעם הם היו מלאים באלפי עיניים, כמו אטמוספירה של עיניים אחת ליד השנייה, וזה היה מדהים לראות את זה, כי לעומת הנהרות האין-סופיות מהן חזרתי רק דקות קודם לכן, הכול כבר הרגיש לי בקטנה.

אחר כך כשהסתכלתי על ההרים מולי הם הפכו לשלושה ינשופים גדולים בגודל של הר.

אני זוכר שהסתכלתי על פרח שצמח בזולה והרגשתי שיש בפרח הזה יותר מידע מאשר יש בתנ”ך כולו, וכל דבר אחר התמלא בקסם וחיים בצורה שאני לא יכול אפילו להסביר. לרגע ראיתי תרנגול ולא הבנתי איך אני בכלל יכול לאכול בשר, וכשראיתי נמלה הולכת זה נראה לי כמו הדבר הכי מעניין בעולם.

החוויה הייתה מאד חזקה ונמשכה שעות.

אני זוכר שהסתכלתי על איציק וראיתי אותו מחליף צבעים מצהוב לאדום והייתה לו עוד עין על המצח, ואז הבנתי…

וואלה מתחיל לרדת לי, אני מתחיל להתחבר למציאות!

כי עם כמה שזה נשמע הזוי לראות את חבר שלכם מחליף צבעים, זה עדיין הרגיש ממש רגוע ביחס למה שחוויתי רק כמה שעות לפני כן…

שום דבר לא יכול היה להכין אותי לחוויה הזו, ותאמינו לי הייתי מעשן המון גראס בטיול וכבר יצא לי לאכול סרטים והזיות, אבל לא ברמה הזו… עם זאת אני ממליץ להתנסות בעישון גראס לפני שאתם קופצים לפטריות קסם.

אבל בואו נחזור לסיפור… כבר התחילה לרדת השמש והחלטנו שהפטריות ירדו מספיק…

נסענו לטיול אופניים בעיר בחיפוש אחר משהו טעים לאכול. הרגשתי שאני נוסע על הירח, אבל שוב זה היה די רגוע והרגשתי לגמרי שחזרתי למציאות… אכלתי קצת והלכתי לישון. למחרת בבוקר קמתי כמו חדש.

רק מאוחר יותר הבנתי שהייתה לי חוויה בעוצמה של רמה ה’, וזה בגלל שלא הייתה לי שליטה על המינון או סוג הפטריות ששמו לי בשייק… לכל גרם של פטריות יבשות יש השפעה וההבדל בין גרם אחד לשבעה גרם זה הבדל של שמיים וארץ – וחשוב לי שתזכרו את זה.

לסיכום, עם כמה שזו הייתה החוויה הכי טובה ועוצמתית בחיים שלי עד עכשיו, אני לא ממהר לקחת פטריות שוב וכבר לא לקחתי שנים, כי למדתי לכבד את עוצמת החוויה ולהבין שזה לא בידור, זה לא “כיף” וצריך לעשות את זה רק בנסיבות הנכונות ובזמנים טובים בחיים. עם זאת אני בטוח שעוד יצא לי לקחת פטריות במהלך החיים בעתיד.

זו דרך מדהימה לראות את המוח עובד בפעולה ולראות איך המחשבות והמילים שלנו משפיעות על איך שאנחנו מרגישים. לא הייתי מוותר על החוויה הזו בחיים.

מהם היתרונות של שימוש בפטריות קסם?

יש נם לא מעט יתרונות לשימוש בפטריות פסילוסיבין מלבד החוויה המדהימה עצמה. אני לא מכיר את כל השימושים ובכל זאת אפרט פה בקצרה על אלו שאני כן מכיר:

פסיכותרפיה – לא מעט אנשים מדווחים שהצליחו לפתור קשיים ובעיות פסיכולוגיות בטריפ אחד, ושהיה לוקח להם שנים של טיפולים פסיכולוגיים בשביל להגיע לאותן תוצאות.

מה באמת חשוב – יש נם אנשים שלוקחים פטריות בכמות גדולה בשביל לחשוב על החיים שלהם, להבין מה הם עשו נכון ומה לא, מה להתחיל לעשות ומה להפסיק לעשות וכו’.

חוויות רוחניות – כבר אלפי שנים משתמשים בפטריות וסמים פסיכודליים אחרים למטרות של “התעוררות רוחנית” והתפתחות אישית בכיוון הזה, והיום יש שימוש רחב למטרה הזו.

כאב ראש מקבצי – נמצא שזה ממש עוזר לכאב ראש מקבצי, מחלה לא נעימה שאין לה תרופה “רשמית”, אבל אנשים שלוקחים פטריות קסם פעם בחודשיים מדווחים שזה עוזר להם מאד. הנה ווידאו של נשיונל ג’אוגרפיק שסוקר את הנושא הזה:

אם אתם מבינים אנגלית אני ממליץ לכם לצפות בווידאו הזה, שמדבר על היתרונות של הלוצינוגנים באופן כללי:

איך אני יכול להכין את עצמי לפני?

אם הסמים הכי חזקים שהתנסיתם בהם עד היום הם אלכוהול ומריחואנה, אין לכם עדיין מושג מה זו חוויה פסיכודאלית. עם זאת הייתי ממליץ לעשן הרבה מריחואנה. הרבה אנשים עוצרים במריחואנה כי זה חזק מידי בשבילם, ואם עישון מריחואנה מכניס אותך לסרטים, אולי לא מומלץ לך להתנסות בפטריות קסם עדיין.

אם אתם כבר מנוסים בעישון והכל under control אצלכם, בואו ואכיר לכם מושג מעניין שמאוד יעזור לכם לחוות טריפ טוב תחת השפעת פטריות קסם. בעולם הסמים יש מושג שנקרא “Set & Setting”. מה שהוא אומר זה שהחוויה שלך היא נגזרת של מה שהולך בעולם החיצוני והפנימי שלך.

במילים אחרות, התפאורה והמצב המנטאלי שלך לפני הטריפ:

המקום – למקום שבו אתה תיקח את הפטריות יש השפעה אדירה על טיב הטריפ שלך.

אני ממליץ לקחת פטריות בטבע במקום שאתם מרגישים בו בנוח ובטוח. כמו כן חשוב להיות בשליטה מוחלטת על המוזיקה סביבכם. עדיף גם לקחת את זה על הבוקר ובמזג אוויר כמה שיותר טוב, שלא יהיה לכם חם או חשוך ושתדעו בראש שהגוף נמצא בסביבה אידאלית (קל לאבד קשר עם הגוף).

אתם צריכים להרגיש ולדעת שהמקום שבו תחוו את הטריפ הוא מקום בטוח עבורכם וששום דבר “רע” לא באמת יכול לקרות לגוף שלך ואף אחד לא יכול לפגוע בך במקום הזה. ככה תוכלו להרגיע את עצמכם במהירות ובקלות במידה ותתחילו להיכנס ללחץ תחת השפעת פטריות.

אז אולי מסיבת טבע בלילה שבה יש המון אנשים ומוזיקת טראנס שמתנגנת למרחק של קילומטרים בכל כיוון זה לא רעיון כל כך טוב. כי במצב שבו המוזיקה לא “תבוא לך בטוב”, לא תוכל פשוט להוציא את האוזניות מהאוזן כמו שאתה יכול במידה ואתה עושה את זה בטבע עם עצמך ונגן המוזיקה שלך.

אולי נשמע לכם שאני מגזים עם כל העניין של המוזיקה, ולדעתכם לא תהיה לכם בעיה עם שום מוזיקה, אבל שוב, אני לא בא להגיד לכם מה לעשות ואיך, אני רק משתף מהניסיון האישי שלי בשביל שתחוו טריפ טוב כמה שיותר, במידה וכבר קיבלתם את ההחלטה שאתם רוצים להתנסות בפטריות הזיה.

אז כמו שאמרנו, המקום שבו אתם לוקחים את הפטריות זה ה-SET, ומאד מומלץ לבחור אותו מראש.

העולם הפנימי שלך – זה ה-Setting. ויש בחיים תקופות יותר טובות ופחות טובות לקחת בהן פטריות קסם.

המצב הנפשי, הרגשי והמנטאלי שתהיו בו רגע לפני שתיקחו את הפטריות יכוון את הטריפ שלכם.

אם אתם נמצאים בתקופה של לחץ/חרדה/חששות/פחדים, זה לא זמן טוב להתנסות בפטריות הזיה, כי כמו שזה קשה להתמודד עם הרגשות והמחשבות האלה בתקופות האלה וכמו שהם יכולים להטריד אותך ולגרום לך להרגיש לא טוב ככה סתם ביום יום, תחת השפעת פטריות כל זה יכול לבוא לידי ביטוי פי 100, וזה יכול להיות לא קל להתמודד עם זה.

אם כבר נכנסת לטריפ לא טוב, תזכור תמיד שמחר בבוקר הכל חוזר לקדמותו… חשוב מאד לדעת להרגיע את המחשבות שלך בחיים ובטריפ במיוחד.

לעומת זאת, אם אתם מאושרים מהחיים והכל הולך טוב בחיים, זה מצב מנטאלי אידיאלי להתנסות בפטריות הזיה.

ולא, זה לא כמו מריחואנה שתעשה אותך שמח או רגוע לא משנה מה. פטריות הזיה משפיעות על המוח בצורה אחרת לגמרי, אז תמיד עדיף מצב מנטאלי חיובי.

אל תתנסו בזה לבד, קחו חבר שישמור עליכם

אל תתנו לעיוור להוביל את העיוורים. אני מאד ממליץ לקחת איתך לטריפ הראשון מישהו עם ניסיון עבר בפטריות קסם או סמים פסיכודליים אחרים, שיכול להבין מה אתה עובר וידע מה אתה צריך בכל רגע נתון. אם זה מים כי לא שמת לב לזה שאתה לא שותה (וחשוב לשתות הרבה), או שלא תחשוב שאתה ציפור ותנסה לעוף מהצוק.

אם אתה חושב שאתה יכול לעוף, תנסה להתרומם מהקרקע קודם, לקפוץ מצוק זה תמיד רעיון רע, גם אם אתה ציפור.

חבר טוב גם יכול להרגיע אותך או לשים לב שנתקעת על מחשבה בלי ששמת לב ולשחרר אותך מזה בשביל שתוכל ליהנות מהטריפ ולתת לו לזרום כמו שצריך, ושתדע שיש מי שיחזיר אותך הביתה בשלום.

הידיעה הזו שיש מישהו שאתה סומך עליו לידך היא מאד מרגיעה ומאפשרת לך ליהנות מהחוויה כמו שצריך. פטריות הזיה יכולות להיות החוויה הכי יפה שתחווה בחיים שלך, אז כדאי כבר לעשות את זה כמו שצריך.

במיוחד אם אתה בחו”ל, חשוב שתיקח את הפטריות רק עם מישהו שאתה סומך עליו. זה יכול להיות מאד מפחיד שאתה לבד במזרח הרחוק או בדרום אמריקה באיזו זולה בשום מקום בלי אנשים מסביב שאתה סומך עליהם.

רגע לפני שנכנסים למסע…

קראתם הכל והחלטתם שאתם בכל זאת לא מוכנים לוותר על החוויה הזו? הנה כמה דברים שיכינו אתכם למסע המופלא אליו אתם עומדים לצאת.

מקורות נוספים לקריאה בנושא: magic-mushrooms.net – מידע מקיף בשפה האנגלית. shroomery.org – קהילה גדולה של משתמשים ומגדלים. מולקולת הפסילוסיבין בויקיפדיה – למי שרוצה להתעמק בנתונים היבשים טיפה יותר. פטריות פסילוסיבין בויקיפדיה – למי שרוצה לקרוא קצת יותר בפורמט ויקיפדיה. trufflemagic.com – מידע על מינון נכון.

אגב, באמסטרדם יש כמהין, שזה השורש של הפטרייה, והיתרון בו הוא שזה נמכר לפי רמות של עוצמה, כך שאתם יכולים לקנות את סוג הפטרייה שאתם רוצים ולדעת מה לקחתם, שלא כמו במזרח.

כל האחריות על נזק כתוצאה משימוש ויישום המידע במאמר הזה הוא על אחריותכם בלבד. אל תאמין למילה שנכתבה פה וגשו לעשות מחקר משלכם בנושא.

והכי חשוב – תחשבו פעמיים אם אתם באמת צריכים ורוצים את החוויה הזו בחיים שלכם בשלב הזה. זה בסדר לוותר על זה, כי יש אחלה דברים אחרים לנסות בחיים!

ראו גם: איך לגדל פטריות קסם
ראו גם: איך להתכוננן לעישון מריחואנה בפעם הראשונה
ראו גם: טריפ הפסילוסיבין הראשון שלי
ראו גם: טריפ בריא: LSD יכול להיות טוב עבורך
ראו גם: סודות הפסיכאדליה של סנטה-קלאוס
ראו גם: סקר הסמים העולמי: יותר משתמשים ב-DMT

Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר