טריפ איטלקי 2012 – מסע קנאביס בארץ המגף

טריפ איטלקי (Italy Trip) הוא ארגון עצמאי שהקימו שלושה חברים איטלקיים בני 17, 18 ו-19 במטרה לצאת למסע ברחבי איטליה ולסקר את עולם הקנאביס במדינה.

טריפ איטלקי

הטריפ האיטלקי מורכב משלושה חברים צעירים מאיטליה, חובבי קנאביס מושבעים, שהחליטו לצאת למסע ברחבי המדינה ולאסוף קטעי וידאו ועדויות של איטלקים המתארים את התייחסותם לקנאביס בכלל ולעניין הקנאביס הרפואי והלגליזציה בפרט.

השלושה יצאו עם צוות צילום ותישאלו אנשים ברחוב במטרה להבין מה יודעים האנשים בנוגע לקנאביס ומה דעתם בעניין. במקביל עוקבים החברים אחרי בעלי עסקים הקשורים לעולם הקנאביס כמו למשל ארגון קטן שנקרא קנאפוגליה (Cannapuglia) שמגדל קנאביס תעשייתי (המפ) לצורך הפקת שמני מאכל, פסטת קנאביס ומאכלים אחרים על טהרת הקנאביס.

ביקור במטבח הקנאביס - קנאפוגליה

“הבעיה היא שלרוב האנשים במדינה אין מושג בנוגע לאפשרויות האדירות הגלומות בקנאביס ותוצריו וזו אחת המטרות שלשמן הקמנו את הפרוייקט. אנחנו חושבים שאם אנשים יידעו את האמת בנוגע לקנאביס ולאפשרויות שטמונות בו, אין שום סיכוי שמישהו ימשיך להתנגד להפסקת ההפללה ולתהליך של לגליזציה,” סיפר דמיאן בשיחה עם מגזין קנאביס.

“מטרתינו היא להביא לשינוי בהתייחסות האזרחים ה’רגילים’ לקנאביס כשבראש ובראשונה אנו פועלים למען המטופלים בקנאביס רפואי שהם אלו שצריכים את הצמח יותר מכולם וסובלים מקשיים רבים מצד הממשל האיטלקי שלא מספק אישורים כאלו בקלות. זוהי המטרה הראשונה של המסע שלנו – לעורר מודעות לסגולות הרפואיות של צמח הקנאביס.”

חומר איטלקי משובח

“אנחנו מתכוונים להתחיל עם פרסום קטעי וידאו עם מידע רלוונטי שנאסוף במהלך המסע ונפיץ ברחבי הרשת. לאחר מכן אנו מתכננים לאסוף את כל החומרים ולהפיק סרט דוקומנטרי באורך מלא שיסביר לאיטלקים את האמת ויחסל את הבורות הקשה של העם בנוגע לצמח.”

ברחובות איטליה

הטריפ האיטלקי התחיל בעיר בולוניה ב-11-12 ליולי ומשם המשיך לשלושה ימים ברומא (13,14,15), יומיים בנאפולי (15,16), יומיים בבארי (17,18) ומשם לביקורים קצרים של יום אחד בעיר מנפרדוניה, רימיני ומילאנו.

טריפ איטלקי - מפת המסע
טריפ איטלקי – מפת המסע

טריפ איטלקי

בחוף הים

מדברים עם אנשים ברחוב

טריפ איטלקי

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר