חדש: ישראגראס – יוצאי טלגראס מבטיחים “רק סחורה איכותית”

שוק המסחר בקנאביס ממשיך להתרחב: כשבפיהם טענות על איכות ירודה, שירות לקוי, מכירה לקטינים ו’איפה הכסף’, הקימו קבוצת יוצאי ‘טלגראס’ ערוץ חדש בשם ‘ישראגראס’ בו הם מבטיחים להציע “רק סחורה איכותית”. למרות השם הדומה למקור, הם אומרים שאין בכוונתם לעשות תחרות.

אל שתי הרשתות המוכרות למסחר בלתי חוקי בקנאביס – ‘טלגראס‘ ו’המחתרת‘ – מצטרפת כעת קבוצה חדשה של ‘פליטי טלגראס’ שהקימו רשת ערוצי טלגרם משלהם וכינו אותה בשם ‘ישראגראס‘.

בתחילה נראה היה שמדובר בגחמה, אך בימים האחרונים צברה הקבוצה תאוצה והגיעה כבר ללמעלה מ-1,000 חברים.

“לא באנו לשבור שום שוק או ליצור מלחמות – באנו לגוון ולהרחיב,” כותבים מנהלי ‘ישראגראס’ בערוץ החדש, אך מדגישים כי בניגוד לטלגראס הם אינם תומכים במכירה לקטינים. “אצלנו כל רכישה עוברת באישור המערכת,” הם מסבירים.

בדומה לטלגראס גם בישראגראס מוצגות תמונות ומחירונים של תפרחות קנאביס, אריזות קנאביס רפואי, מיצויי קנאביס מגוונים ועוד.

עם זאת בישראגראס ניתן להבחין כי עיקר המפרסמים בערוץ הכיוונים, המכונה Mall, הם תתי-ערוצים עצמאיים, חלקם מכנים עצמם “קופישופס”, שם כל סוחר מציג את מרכולתו באופן עצמאי.

הסיבה להקמת הערוץ, כך לדברי מנהליו: פעילים שהתאכזבו לדבריהם מהפעילות ב’טלגראס’, מאיכות המוצרים ומההתנהלות הכללית.

ישראגראס
“איפה הכסף?” – אחד הפרסומים בקבוצת ‘טלגראס’

“לא באנו לפזר שקרים על לגילזציה שבפתח, אלא לנסות ולדאוג לאיכות הגבוהה ביותר,”הם מצהירים בהודעה נעוצה בראש קבוצת הדיונים.

בתחילה נראה היה שמנהלי הקבוצה החדשה נזהרו מלהטיח ביקורת מפורשת בטלגראס, אך משיטוט קצר בערוץ החדש שפתחו ניתן להבחין בכמה רמזים די עבים לכעס על הקבוצה המקורית.

מלבד טענות על איכות ירודה ושירות לקוי, נראה שאחד הדברים שמטרידים את מנהלי הערוץ החדש הוא נושא הכסף בטלגראס, כפי שמופיע בקטן בפינת אחת התמונות שפורסמו הערב שם בשבוע שעבר:

“בערוץ כמויות קילו, פרסמו יותר מ-50 סוחרים מתחילת דצמבר,” הם כותבים. “200 אלף ש”ח הכנסה מערוץ זה בלבד – המנהלים עובדים בהתנדבות – אז איפה הכסף?”

אך מאז שהוקמה הקבוצה החדשה, נראה שהמתחים בינם לבין מנהלי טלגראס המקוריים לא נרגעו ואף החריפו, כשברקע נשמעים איומים בחשיפות שמותיהם ופניהם של מנהלי טלגראס ולהפך.

גם בישראגראס, כמו בטלגראס, יש קבוצה אחת המשמשת לדיונים ונקראת ‘ישראגראס קהילה’, וקבוצה נוספת (ערוץ) שנקרא IsraMall, בו ניתן להתרשם מהצעות למכירה של סוחרים העובדים עם הקבוצה.

“אנחנו מספר מצומצם של סוחרים ותיקים וידועים לציבור אשר עשו חייל במערכת טלגראס אך כיום סולדים מרמת השירות ובעיקר מרמת האיכות ההולכת ומתדרדרת,” הם כותבים. “כעת החלטנו לשים לזה סוף. בלוח זה יפורסמו אך ורק דברי איכות. המערכת מתחייבת לטיפול בכל נושא ולוקחת אחריות מלאה על כלל סוחריה.”

הכניסה לקבוצת ישראגראס כאן. הכניסה לקניון (Mall) כאן.

האם ניסיתם? שתפו את מסקנותיכם בתגובות.

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר