חדש בקליפורניה: משלוחי קנאביס באמצעות רחפנים

חברה חדשה מסן פרנסיסקו מציגה: משלוחי קנאביס רפואי איכותי עד בית הלקוח, אשר יתבצעו תוך מספר דקות על ידי רחפנים. “איך ייתכן שבימים של סמארטפונים ולוויינים המחוברים לכל דבר, משלוחי קנאביס עדיין אורכים שעות ולפעמים ימים?”, תוהה מייסד החברה.

https://www.youtube.com/watch?v=o29d4qW1W00

עבור תושבי ארה”ב אשר גרים במדינות בהן הקנאביס הרפואי זמין לכל דורש, משלוחי קנאביס עד הבית אינם בגדר חדשה מרעישה וישנם שירותי שילוח רבים, כגון WeedMaps, הזמינים בעבור רוכשים המחזיקים ברישיון רפואי.

חברת Trees אשר ממוקמת בסן פרנסיסקו שבקליפורניה, לוקחת את שילוח הפרחים לשלב הבא ומציגה סטנדרט חדש בתחום. החברה הצעירה, אשר הפכה בשבועות האחרונים לדבר החם בשוק הקנאביס העסקי במדינה, מציעה ללקוחותיה משלוחי קנאביס עד הבית, או לכל כתובת אחרת שיבחרו, באופן מיידי על ידי רחפנים.

רחפנים – משלוחי הקנאביס של העתיד

לאחר בחירה מתוך מגוון החבילות המוצעות באתר החברה וביצוע ההזמנה, אשר כוללת סריקה של רישיון הקנאביס באמצעות מצלמת הסמארטפון, רחפן עמוס בכל טוב יגיע לכתובת הנבחרת תוך מספר דקות. התשלום בעבור ההזמנה, מאחר שנעשה באופן חוקי, יכול להתבצע במזומן, אשראי, בהעברה בנקאית באמצעות האפליקציה, או אפילו תמורת העברת ביטקוין.

רחפן קנאביס
חדש בקליפורניה: קנאביס מהשמיים

בריאיון לאתר ה-CoinTelegraph סיפר מרשל היינר, מייסד החברה, על מקור הרעיון:

“הגיתי את הרעיון לפני כ-4 שנים והצעתי אותו לחברה שהיום היא אחת המתחרות החזקות שלנו. במבט על תעשיית הקנאביס, לא יכולתי שלא לחשוב על כמה פשוט לשפר את המצב הקיים היום. איך ייתכן שבימים של סמארטפונים ולוויינים המחוברים לכל דבר, משלוחי קנאביס עדיין אורכים שעות ולפעמים ימים? יתרה מכך, אפילו התוצר שמקבלים לא תמיד באיכות מקסימלית. הבנתי שחייבים לעשות משהו בנידון”.

קטלוג המוצרים של החברה כולל בינתיים 6 חבילות שונות אשר מכילות מריחואנה או ‘דאב’, כאשר אחת מהן מיועדת למשתמשים מתחילים וחמש האחרות למשתמשים מנוסים יותר. בין הזנים אשר נמכרים בחבילות הללו ניתן למצוא את הסאוור דיזל, בלו דרים, וג’דיי קוש.

מפרחים ועד דאב - 6 חבילות מפוארות לבחירה
מפרחים ועד דאב – 6 חבילות לבחירה

מלבד משלוחי קנאביס, מספקת החברה מידע וייעוץ חינמי בנושאי קנאביס רפואי והוצאת רישיון, וכן המלצות לזנים המתאימים למטרות רפואיות ספציפיות בעזרת הפעלת מוקד מיילים לצורך שירות לקוחות.

במקביל למכירות ולשירות הלקוחות, עוסקים נציגי החברה בעבודה משפטית שנועדה לקדם חקיקה בתחום השילוח באמצעות רחפנים, אשר משתמשים בטווח אווירי בעייתי מבחינה בטיחותית, ואינם מאושרים כרגע על ידי הממשל הפדרלי מטעמי ביטחון ציבורי. רק בשנה וחצי האחרונות החל אתר אמאזון לקדם שילוח מסוג שכזה.

בינתיים רק בקליפורניה

בעקבות המאמצים המשפטיים, צפויה החקיקה בנושא להשתנות בתקופה הקרובה ולהפוך למחמירה פחות. נכון לכרגע החברה תאלץ להסתפק בשילוח לאזור מפרץ סן פרנסיסקו, תוך שמירה על זמן משלוח של דקות בודדות.

דובר החברה, מסר לכתב האתר CoinDesk, אשר עוסק אף הוא בסחר בביטקוין, כי “החברה שמה לעצמה כמטרה עתידית להקל את החקיקה בנושא השילוח האווירי בטווח הנמוך, ולפתוח את אפשרות השילוח החדשה לכל תושבי ארה”ב.”

ראו עוד:
הצעצוע החדש של משטרת ישראל: מצלמות מעופפות (וידאו)
קליפורניה: קנאביס רפואי חינם לנזקקים
4 שנים של קנאביס חופשי בקליפורניה – ואלו התוצאות

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר