חדש בקולורדו: מרכז גידול קנאביס פתוח למבקרים

מתחילת השנה הבאה, יחל לפעול במדינת קולורדו מרכז גידול קנאביס פתוח למבקרים שיהיה הראשון מסוגו בעולם. האתר החדש יציע מגוון אטרקציות מעניינות הכוללות חממות גידול משוכללות, אולם תצוגה לצמחים בוגרים וחנות לממכר זנים בלעדיים.

לאחר פתיחתו של מחנה הקנאביס הראשון בעולם ביולי האחרון, בקרוב תתחדש מדינת קולורדו במרכז מבקרים ענק הכולל חממות גידול קנאביס שיהיה פתוח לקהל הרחב בכל שעות היום.

מרכז המבקרים החדש אשר צפוי להיפתח בדנוור בתחילת השנה הבאה ועומד להיות הראשון מסוגו בעולם, מציע למבקרים חוויה ייחודית בנושא הקנאביס.

כריסטיאן האגסת' - מנכ"ל גרין מן קנאביס
כריסטיאן האגסת’: “תעשיית הפנאי בקולורדו עומדת לקבל תפנית חדשה”

האתר החדש שנבנה בתקציב של 35 מיליון דולר ומתהדר בשם חוות הקנאביס של קולורדו, יכיל בתוכו אולם תצוגה ראשי בו יוצגו מגוון צמחי קנאביס מזנים מיוחדים, חממות גידול משוכללות בהן יערכו סיורים לקהל הרחב, חנות לממכר מריחואנה מזנים בלעדיים, אמפיתיאטרון ענק, במת הופעות חיות וכן בר ומסעדה.

המבקרים במרכז החדש יוכלו לעבור עם צמחי הקנאביס את התליך כולו משלב הזריעה ועד לרכישת התפרחת ואפילו להשתתף בסדנאות מקצועיות ולקבל הסברים נוספים בכל נושא הקשור לתחום.

על פי האג’נדה של החברה, מרכז המבקרים נועד להעניק למבקרים לא רק חוויה מהנה, אלא גם מידע חיוני אודות הקנאביס אותו ימשיכו להפיץ הלאה בתור “שגרירים” במדינותיהן השונות.

גם זה בטח יעניין אותך

היזם הראשי בפרויקט החדש, כריסטיאן האגסת’, הוא גם הבעלים של חברת גרין מן קנאביס אשר עוסקת בגידול והשבחת זני קנאביס וכן בממכר מריחואנה באיכות גבוהה החל משנת 2009.

מלבד פעילותו העסקית, הוציא כריסטיאן לאור את ספרו Big Weed אשר עוסק ביזמות בכלל ובעולם הקנאביס העסקי בפרט ומיועד לעודד יזמים צעירים בתחום.

בראיון שהעניק לכתב הניו-יורק טיימס, סיפר כריסטיאן על מקור ההשראה לרעיון:

“בזמן שהתחלנו לבנות מערכות גידול הבנתי שזה פשוט יקר מדי ולא יעיל. עד היום שוק גידול הפנים התפתח בעיקר מכיוון שהקנאביס נמצא מחוץ לחוק, ולכן התחלתי לחשוב בגדול – במקום מערכות גידול רגילות החלטתי להתחיל לגדל בחממות ומשם זה פשוט קרם עור וגידים.”

“בשלב מסוים אמרתי לעצמי שאם הולכים בגדול, אז הולכים על הכי גדול: התחלנו לגייס כספים לבניית אתר אשר ישלב מספר אטרקציות ויאפשר לצרכן לקבל חוויה שלמה. מהר מאד הגענו ליעד והבנו שיש ביקוש עצום לקנאביס חוקי ולמעשה המון עיניים נשואות אלינו כדי לראות איך זה מצליח, לפני שהלגליזציה מגיעה למדינות נוספות.”

יקב קנאביס בקולורדו - כך זה נראה
מרכז המבקרים בקולורדו – כך האתר עתיד להיראות

על פי קצב גיוס הכספים וההתעניינות הרבה מצד המשקיעים, האתר שטרם נפתח הוא רק ההתחלה: בארבע השנים הקרובות צפויה החברה להרחיב את עסקיה למדינות נוואדה, מסצ’וסטס, וושינגטון וקליפורניה.

למרות המסר החיובי שמציג כריסטיאן לציבור המבקרים, עישון קנאביס בתחומי האתר צפוי להיות אסור לפחות בתחילת הדרך. בהמשך, שטח הבר שעל גג המבנה צפוי להפוך לקופישופ הרשמי של החברה והעישון במקום יותר.

“אנחנו כמו חנות משקאות ולא כמו בר,” אמר כריסטיאן בהמשך הראיון. “אתה מוזמן לבוא ולקנות אצלנו מריחואנה מובחרת ממיטב הזנים, אך כדי לעשן אותה, תצטרך לחזור הביתה.”

לסיכום הראיון, הכין כריסטיאן את הקהל לקראת פתיחתו של מרכז המבקרים בתחילת השנה הבאה והצהיר כי “תעשיית הפנאי בקולורדו עומדת לקבל תפנית חדשה והקנאביס יגיע למקום הראוי לו.”

ראו גם:
הבהלה לירוק: הכלכלה בדנוור פורחת
באד אנד ברקפסט: רשת מלונות הקנאביס הראשונה בעולם
צרות של עשירים: הקנאביס מכניס לקולורדו יותר מידי כסף

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר