חדש: אוטובוס קופישופ למסיבות קנאביס על גלגלים

שירות חדש בקולורדו: אוטובוס-לימוזינה, או “לימו באס”, המכיל לאונג’/קופישופ ומציע נסיעות של עד 20 אנשים שנהנים ממוזיקה טובה, ריקודים, חברים והרבה הרבה קנאביס חוקי. “אנשים שותים וצורכים אלכוהול בלימוזינות, למה שלא נוכל לספק חוויה דומה גם לצרכני הקנאביס,” אומר מנהל החברה.

מהאנשים שהביאו את אפליקציית ההכרויות לצרכני קנאביס High There מגיע הלהיט החדש בדנבר בירת קולורדו: מסיבות עישון קנאביס בתוך אוטובוס נוסע.

אוטובוס ה(ק)סמים

האוטובוס הצבעוני, פרוייקט עליו עבדו מנהלי החברה במשך שלושת החודשים האחרונים, הוא למעשה סוג של קופישופ על גלגלים בו יכולים חובבי קנאביס לערוך מסיבות ולהנות ממוסיקה טובה, ריקודים, חברים, וכן – גם ג’וינטים מלאי קנאביס איכותי וחוקי לחלוטין.

באוטובוס יש מקום ל-20 אנשים בלבד והשירות צפוי להתחיל ביום שבת הקרוב, 2 בינואר. אמנם באוטובוס אין הפרדה פיזית בין הנהג לנוסעים, אך צריכת קנאביס בשטח שבסביבת הנהג אסורה.

מסיבות לימו באס קנאביס

גם זה בטח יעניין אותך

“כולנו כבר נסענו בלימוזינות, אנשים שותים וצורכים אלכוהול בלימוזינות, למה שלא נוכל לספק חוויה דומה גם לצרכני הקנאביס,” אומר בריאן שרמן, מנהל הפרוייקטים של החברה.

האוטובוס פותר למעשה שתי בעיות שיש לצרכני הקנאביס בקולורדו, שם על פי החוק אסור לצרוך קנאביס במקומות ציבוריים. האוטובוס גם מאפשר לגוון קצת ומספק מקום ידידותי למסיבות בו ניתן לצרוך קנאביס מחוץ לבית ללא חשש, וכן פותר את בעיית האיסור על נהיגה תחת השפעת מריחואנה.

מסיבות לימו באס קנאביס

דן רולנד ממחלקת מדיניות הקנאביס בעיריית דנבר, אישר כי האוטובוס החדש והשירותים הניתנים בו הינם חוקיים לחלוטין: “הבטחון של תושבי דנבר חשוב לנו מאוד, וזה משהו שאנחנו שמים עליו דגש. כפי הנראה הם פועלים במסגרת החוקית,” אמר.

“ככה נראה חופש בקולורדו,” סיכם רוברט קורי, היועץ המשפטי של החברה.

ירוק על ירוק: העסקים בקולורדו פורחים

תעשיית הקנאביס החוקי המשגשגת בקולורדו והכלכלה שפורחת מאז עברו שם חוקי הלגליזציה, יצרו לא רק חנויות למכירת מריחואנה וחשיש, אלא גם ואולי בעיקר תעשיות לוויין המספקות את מגוון השירותים להם נזקקים בעלי העסקים והלקוחות.

בין השאר הפכה קולורדו למוקד טכנולוגי אליו מגיעים מיטב המפתחים המעוניינים להיכנס לשוק המתפתח, ומשם מגיעות עיקר הבשורות על שירותים טכנולוגיים מיוחדים, ציוד משוכלל לגידול, מגוון אביזרים נלווים לצריכה וכן אפליקציות שונות של משלוחים, ביקורות, רשתות חברתיות והכרויות.

עוד קמו במהלך השנים האחרונות פרוייקטים כגון קורס קנאביס מקצועי, מחנה לצרכני קנאביס, מרתון קנאביס, תחנות דלק-קנאביס ובקרוב אפילו בנק קנאביס.

ראו גם:
אוכלוסיית קולורדו גדלה ב-100,000 איש תוך שנה
צרות של עשירים: הקנאביס מכניס לקולורדו יותר מידי כסף

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר