חדש: בדיקת סיכוי לקבלת קנאביס רפואי – בלחיצת כפתור

רוצים לבדוק האם מגיע לכם קנאביס רפואי? אתר חדש מאפשר לעשות זאת בלחיצת כפתור – ובחינם. "חישוב ההסתברות מבוסס על נהלי משרד הבריאות הרשמיים ופרמטרים נוספים באלגוריתם שפיתחנו," מסבירים המפתחים.

השאלה "האם מגיע לי קנאביס רפואי" הפכה נפוצה יותר בישראל בשנים האחרונות עם התרחבות הענף בישראל ובעולם. אך בעוד שעשרות אלפים כבר קיבלו במהלך השנים רישיון ממשרד הבריאות לשימוש בקנאביס באופן חוקי, רבים כלל לא יודעים האם הם עומדים בתנאים לקבל או לא.

עד כה נאלצו חולים ובני משפחותיהם שהיו מעוניינים לבדוק את סיכוייהם לקבלת רישיון קנאביס, לפנות לגורמים פרטיים שונים או לרופאים, לשלם סכומי כסף שונים ולקבל את הייעוץ המתאים.

כעת לראשונה ניתן לבדוק את סיכויי הזכאות בלחיצת כפתור.

בכדי לבדוק את סיכויי הזכאות שלכם לקבלת רישיון קנאביס רפואי יש ללחוץ כאן, למלא את הפרטים בהתאם למצב הפיזי שלכם או של בן משפחתכם, ולתת למערכת לחשב עבורכם את הסיכויים.

במידה וקיבלתם תוצאה של 50% ומטה, סיכוייכם לקבלת רישיון הנם נמוכים למדי. ככל שהתוצאה גבוהה יותר כך סיכויי הזכאות גבוהים יותר.

מבדיקה קצרה שערכנו בעצמנו במחשבון החדשה, כאשר התוצאה המתקבלת היא נמוכה מומלץ לפעול להשגת המלצה מפורשת מרופא מומחה שיצהיר שאתם זקוקים לטיפול בקנאביס. במידה והתוצאה גבוהה יותר ניתן להשאיר פרטים לעזרה, או לפנות עצמאית לרופא לקבלת המלצה.

"חישוב ההסתברות מבוסס על הוראות משרד הבריאות ופרמטרים נוספים על פי כל אחת מהמחלות המזכות ברישיון," מסבירים המפתחים.

כך או כך מומלץ גם לקרוא את "המדריך להוצאת רישיון".

אתר "קנאפדיה", המציג לציבור הישראלי את רשימת חברות הקנאביס הרפואי לצד מגוון של כ-90 זני קנאביס רפואי הקיימים כיום, הוא זה שפיתח את הממשק המיוחד שיכול לחשב את זכאותכם לרישיון קנאביס.

הממשלה הבטיחה "אי הפללה תוך 100 ימים" לפני:

חדשות
שינוי גודל פונט