חברה ישראלית החלה לגדל קנאביס באוגנדה

חברת 'טוגדר' מודיעה כי החלה בשתילת צמחי קנאביס בחממות החברה באוגנדה, זאת בעיכוב של כמה חודשים לעומת ההודעות הראשוניות. עוד מוסרת החברה כי בכוונתה להקים במקום גם מפעל לייצור קנאביס רפואי.

לאחר עיכוב של כמה חודשים מודיעה הבוקר חברת הקנאביס הישראלית “טוגדר” כי החלה לגדל קנאביס בחממות באוגנדה.

כזכור הודעות החברה על גידול קנאביס צפוי באוגנדה נתקלו בביקורת קשה לאחר שבכירי הממשל שם הכחישו בתוקף את המידע, אך לאחריהן הצליחו כנראה מנהלי החברה לפתור את הסוגיה.

טוגדר אוגנדה
מנהלי חברת “טוגדר” באוגנדה

בהודעה שפרסמה החברה הבוקר (א’) נמסר כי לצד תחילת שתילת הקנאביס בחוות באוגנדה בכוונת החברה להקים גם מפעל לעיבוד וייצור קנאביס במדינה.

“הקמת המפעל באוגנדה מבטיחה שגם מקטע הייצור בטריטוריה זו יהיה בשליטה ופיקוח שלנו, זאת על מנת לייצר מוצרי קנאביס רפואי העומדים בסטנדרטים הנדרשים על ידי הלקוחות בשווקי היעד וללא תלות כלשהי,” מסר מנכ”ל החברה ניסים ברכה.

גם בהודעה הבוקר החברה ממשיכה להצהיר על כוונותיה לייצא את תוצרת הקנאביס הרפואי לקנדה, זאת על אף שקנדה הודיעה כי אינה מאשרת ייבוא קנאביס למטרות שיווקיות.

טוגדר אוגנדה
עובדות תושבות אוגנדה בחממת הקנאביס החדשה של “טוגדר”

“טוגדר” פועלת בתחום הקנאביס הרפואי באמצעות חברת-בת בשם “גלובוס פארמה”, המקימה בימים אלה תשתית חקלאית לגידול וייצור קנאביס רפואי גם בישראל.

ההודעה מגיעה על רקע כוונת הממשלה לאשר היום באופן סופי ומוחלט את התכנית ייצוא קנאביס רפואי לחו”ל, לאחר כשלוש שנות דיונים.

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר