זוכו מסחר בסמים: “גידלנו את הקנאביס לשיווה”

“גידלנו את הקנאביס עבור האל שיווה לקראת חורבן העולם,” טענו בני זוג מבריטניה וזוכו מאשמת סחר בסמים.

בני זוג מבריטניה זוכו מעבירת סחר בסמים לאחר שטענו בבית המשפט כי גידלו את המריחואנה במטרה להעלותה כמזבח עבור האל ההודי ‘שיווה’. בכתב התביעה הואשמו השניים כי הרוויחו כ-450$ אלף דולר במהלך שש שנות סחר.

קלייב וקתרינה צ'אוון
קלייב וקתרינה צ’אוון

האשה, קטרזינה צ’אוון, 46, השתמשה באותו תירוץ בו השתמש לפני חצי שנה אדם מהעיר טלפורד שבאנגליה, וטענה כי גידלה את הקנאביס לקראת חורבן העולם.

היא הודתה בגידול מריחואנה ואמרה שעשתה זאת במטרה להקריב קורבן לאל ההודי ‘שיווה’ לפני ה-21 בדצמבר 2012, תאריך שלקראתו נפוצו שמועות על סוף העולם עקב לוח השנה של בני שבט המאיה שתם בתאריך זה (תופעת 2012).

שיווה
גידלו את הקנאביס עבור האל שיווה

בשנה שעברה נתפסו בביתם של בני הזוג 15 שתילי קנאביס בוגרים ו-41 שתילים צעירים אשר היו בעלי פוטנציאל רווח של קרוב ל-10,000$ דולר, כך על פי התביעה. בנוסף נמצאו בדירה למעלה מ-20,000$ דולר במזומן.

בעלה של קטרזינה, קלייב, בן ה-60, טען כי 443,000$ הדולרים שעברו תחת ידיו במהלך שש השנים האחרונות הגיעו מעיסוקו כמשפר מכוניות לשימוש בגז במקום בדלק. הוא טען שלא היה ל

גם זה בטח יעניין אותך

סכום הכסף האמור התבסס על נתונים מיומן שניהלה קטרזינה ובו פירטה את הסכומים שנתקבלו מהמכירות.

על פי הדיווח, השניים טענו עוד כי לא ידעו שהחזקת קנאביס אינה חוקית ואחרי 5 שעות וחצי של דיונים, זיכה חבר המושבעים את בני הזוג מכל אשמה.

עם זאת, על אף שזוכו מאישומי הסחר, בסיכום המשפט הזהיר השופט את השניים כי הם עדיין עומדים בפני אישום צפוי על גידול קנאביס. “הסיפור הזה עוד לא נגמר,” אמר. “אתם עומדים לפני משפט על התכולה שנמצאה בביתכם. כל האפשרויות עדיין פתוחות בפני בית המשפט.”

ראו גם: ברייקינג באד בריטניה: ניהלו אימפריית קנאביס כדי לממן טיפול בסרטן
ראו גם: יפן: בני זוג ישראלים נעצרו לאחר שבדירתם נמצאו 90 שתילי מריחואנה
ראו גם: איך זה שקנאביס לא חוקי בהודו?

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר