“זה לימונית”: 2 שתילי קנאביס נתפסו באשדוד

אשדוד על הכוונת: בפעם השלישית בתוך שבועיים נתפסו שתילי קנאביס בלתי חוקיים בעיר. “זה לימונית, זה לא שווה כלום,” ניסה להסביר בעל הדירה.

“זה לימונית, זה לא שווה כלום” – כך הגיב תושב אשדוד לאחר שבחיפוש שערכו בחצרו בלשי משטרת אשדוד במרחב לכיש נמצאו שתילי קנאביס. החשוד נעצר לחקירה ביום שבת האחרון בחשד לגידול, ייצור והכנת סמים.

על פי הודעת המשטרה, “ביום שבת בשעות הצהרים ערכו בלשי משטרת אשדוד חיפוש בביתו של החשוד. בחצר הבית הבחינו הבלשים באדנית ובה שתילים החשודים כסם מסוג מריחואנה. לשאלת השוטרים לפשר השתילים ענה החשוד ‘זה לימונית, זה לא שווה כלום’. החשוד, תושב אשדוד בן 32 נעצר לחקירה בחשד לגידול, ייצור והכנת סמים מסוכנים ובהמשך הודה במיוחס לו. בית משפט השלום בקריית גת האריך את מעצרו עד יום ד’. (בתמונות: אדנית ובה שתילי הסם. צילום: חטיבת דובר המשטרה).”

יש לציין כי על פי התמונות נראה כי אכן מדובר שתילי קנאביס לא איכותיים בעליל וללא פרחים כלל:

מריחואנה אשדוד

מריחואנה אשדוד

זוהי כאמור התפיסה השלישית של גידולי קנאביס ביתיים באשדוד בתוך שבועיים בלבד. ב-31.7 נתפסו עשרות שתילי קנאביס במסתור כביסה בדירה בעיר וכעבור חמישה ימים נתפס שתיל בודד נוסף בתוך ארון שירות בדירה אחרת. בשנה שעברה נחשפו 300 שתילים שגידל תושב העיר על גג בניין משותף.

תפיסה זו מצטרפת לסדרת פשיטות ארוכה שעורכת המשטרה בימים אלו בכל רחבי הארץ.

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר