הצעת החוק לאי הפללה תעלה להצבעה בועדת השרים

הצעת החוק לאי הפללת צרכני קנאביס, שתאפשר גידול של שתיל קנאביס אחד לכל אזרח, תעלה לדיון בוועדת השרים לחקיקה בעוד חודש בדיוק. אישור ההצעה בועדת השרים תסלול את הדרך לאישור החוק ההיסטורי. מלאו את הטופס ושלחו פנייה אישית לחברי הועדה.

הצעת החוק לאי הפללת צרכני קנאביס שהגישה חברת הכנסת שרן השכל בחודש שעבר, תעלה להצבעה קריטית בועדת השרים לענייני חקיקה בסוף חודש מרץ.

ועדת השרים כוללת 12 שרים בממשלה, שבדיון חסוי ללא פרוטוקול יחליטו האם לקבל ולאשר את הצעת החוק ההיסטורית – שתתיר לכל אזרח לגדל שתיל קנאביס בבית לשימושו האישי ללא חשש מאישום פלילי כלל.

אישור של ועדת השרים יסלול את הדרך לאישור החוק כמעט בוודאות. סירוב של הועדה יגזור כמעט בוודאות את דינה של ההצעה ויפיל אותה.

לצורך כך הכנו טופס אוטומטי שלאחר מילוי שלו תישלח פנייה אישית לכל אחד מ-12 חברי ועדת השרים.

מלאו את הפרטים שלכם והודעה תישלח בשמכם לאיילת שקד, יריב לוין, אורי אריאל, גילה גמליאל, מירי רגב, אופיר אקוניס, זאב אלקין, יובל שטייניץ, משה כחלון, אבי גבאי, דוד אזולאי ויעקב ליצמן:

[emailpetition id=”1″]

לצפייה בתוכן ההודעה האוטומטית שתישלח לשרים, לחצו על “קראו את העתירה” המופיע בראש הטופס.

עד כה יותר מ-18,000 אזרחים ישראלים חתמו על העצומה הרשמית לתמיכה בחוק החדש וכעת יש לרתום את הכוח הציבורי ולפנות באופן אישי לחברי ועדת השרים במטרה להביא לתשומת לבם את החשיבות הציבורית הרחבה של המהלך.

המשך קריאה
Back to top button
x
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר