טוען...

ומה אם ביבי בעצם סטלן?

האם ייתכן שראש ממשלת ישראל, בנימין נתניהו, הוא בעצם סטלן חובב גאנג’ה כמו כולנו, אך מתבייש להודות בכך? ג’ייסון פרדריק גילברט חושב שכן וגם יש לו 15 הוכחות מבוססות כדי לגבות זאת.

מאת: ג’ייסון פרדריק גילברט

מר נתניהו היקר,

השעה 11:00 בבוקר יום חמישי. הייתי אמור להיות בעבודה עכשיו. במקום זה אני עסוק במחשבות עליך, מר ראש הממשלה. ביבי. לא בגלל שאני מחבב אותך או משהו. או בגלל שאתה עושה עבודה כזאת טובה. אני פשוט עסוק במחשבות על כמה אדיר היה יכול להיות אם היית בעצם סטלן בסתר, שמתנגד ללגליזציה רק בגלל שאתה חובב ספייס קוקיז, מכרסם עוגיות במאנץ’, מפריח ענני ‘ווייט ווידו’ ומעריץ של צ’יץ’ וצ’ונג, ומתבייש שידעו. ממש כמו חבריך הטובים הרפובליקנים ההומואים מהסנאט, המתחבאים בארון ומתביישים בהומואיותם על ידי כך שמתנגדים בכל תוקף לנישואין חד מיניים וליחסים הומו-לסביים.

אז עם התיאוריה הזאת, ועם אפס עיתונאות אמיתית, אספתי רשימה של 15 הוכחות משכנעות, לכך שאתה, מר ראש הממשלה, בעצם סטלן כמו כולנו.

ביבי סטלן

1. אתה אוהב גלידה. למעשה, שרה נתניהו, אשתך, השקיעה בשנת 2012 כ-30,000 ש”ח מכספי המיסים על גלידה “לאירוח”. אני לא אוכל את זה לשנייה. חיסלתי בחיי קופסאות שלמות של גלידות מכל הסוגים. טוב, לא שלמות. תמיד השארתי איזו חתיכה אחרונה של גלידה. כדי שאשתי לא תחשוב שאני חתיכת מניאק שגמר לה את כל הגלידה. אבל אז חשבתי על זה שהיא תחשוב שאני מניאק אפילו יותר בגלל שהשארתי רק חתיכה אחרונה של גלידה. אז אכלתי גם אותה. ואז השמדתי את הראיות. תורך ביבי.

ביבי אוהב גלידה

2. אתה פרנואיד. בעיקר כשזה נוגע לאיראן. ולהשמדה המונית ופצצות אטום במיוחד. ממש כמו שאני כשאני מעשן גראס ומישהו מתקשר אליי. ואין מצב שאני נוגע בטלפון הזה. הם יגלו שאני מסטול. למרות שגם הם מסטולים בטח. אבל עדיין. מה אם הם ישמעו על הקול שלי שאני מסטול? מה אם פתאום אשכח איזה משפט באמצע? שמישהו יפסיק את הצלצול הזה כבר!

ביבי מעשן

3. יש לך כל מיני רעיונות “גאוניים” בזמן האחרון. כמו לבטל את מוסד הנשיאות. או למנות את דוד לוי לתפקיד. פעם התמסטלתי איזה לילה אחד וחשבתי לעצמי ‘נראה לי שיהיה מגניב להפוך את החדר שלי למכון כושר’. ולעשות שכיבות סמיכה. וכפיפות בטן. ולרוץ. שלוש פעמים בשבוע לרוץ. ולאכול בריא. ברור… וזה נמשך בדיוק עד שמישהו הוציא את הגלידה מהמקפיא. חמש דקות אחרי כן.

דוד לוי יש כיוון

4. גדלת בפילדלפיה. ממש כמוני. וכמו הנסיך המדליק מבל אייר. וכולם יודעים שוויל סמית’ הוא סטלן לא קטן. אחרת איך תסביר את זה שההורים שלו אף פעם לא מבינים אותו? ולמה שהוא יילחם בחייזרים בעזרת דילדו מפואר שכזה?

וויל סמית' הנסיך המדליק מבל אייר

5. נולדת בתל אביב. ואני מזמין את קוראי המגזין לנסות ולמצוא תל אביבי אחד שלא מסטול ממש עכשיו. מ-עכ-שיו.

תל אביב - עיר של באנגים

6. יש לך כינוי. וכינוי די טיפשי אם יורשה לי. ממש כמו סנופ דוג. או Two Chainz. ואיזה מן בנאדם סאחי המכבד את עצמו יעבור את חייו הבוגרים עם כינוי צמוד?

ביבי

7. אתה עושה צחוקים. כמו הקטע ההוא שעשית לאנגלה מרקל עם השפם של היטלר. שלאחריו אמרת לי, שלא לציטוט כמובן, “יו אחי, ראית את הקטע הזה שעשיתי לה? תן כיף.”

ביבי אנגלה מרקל היטלר

8. כתבת ספרים שאף אחד לא קרא. ממש כמוני! וכמו אלפי סטלנים אחרים שכתבו ספרים מרתקים על איך חייזרים נחתו לפתע על כדור הארץ והכריחו את השומרונים העתיקים לכרות זהב עבורם. לספינות החלל שלהם כמובן. וזה הגיוני לחלוטין כמובן. ממש כמו חלק מהספרים שכתבת.

9. בזבזת 1,700 דולר על נרות ריחניים ו-31,600 דולר על “גינון” בשנת 2012. גם אני ניסיתי את זה. ומיד אמא שלי צעקה: “אתה שוב מעשן גראס באמבטיה?” לא אמא. אני פשוט מאוד אוהב את ניחוח הלבנדר הנפלא. ואז נאלצתי להשקיע חמש שנים כדי להוכיח לאמא שאני לא הומו. באמת אמא, אני לא הומו.

10. אתה כל הזמן מלווה כסף מאחרים. מהאמריקנים בעיקר. התנהגות טיפוסית של סטלן טיפוסי. גם אני לווה כסף כל הזמן. לדברים. אתה יודע. ולשיעורי שחייה. לבן שלי. כן, בחיי, שיעורי שחייה.

11. צוטטת כמי שאומר:

“אנשים יבקרו אותי ולא משנה מה שאעשה”

Haters gonna hate. ככה זה אחי…

12. אתה מזל מאזניים. ואתה חולק תאריך לידה עם סמואל טיילור קולרידג’, אשר נהג לכתוב תחת השפעת אופיום ונשא לאשה גברת בשם שרה. צירוף מקרים? לא נראה לי אדוני הנכבד. לא נראה לי.

שרה נתניהו

13. יש לך שם שני. בן ניתאי. וכשאומרים את השם השני שלך בקול רם, זה נשמע כמו “בני תאי”, שהוא כמובן כינוי סלנג ידוע ל”שקית של 100$ גראס תאילנדי”. גגלו בעצמכם אם אתם לא מאמינים.

בן ניתאי

14. הגיבור שלך הוא ווינסטון צ’רצ’יל. ולפי דבריו של בחור בשם “קמיקזי” מהפורום של Yahoo, התשובה לשאלה האם ווינסטון צ’רצ’יל עישן גראס היא ללא ספק “כן”. וזו ידידי, הוכחה מספיקה בשבילי.

ווינסטון צ'רצ'יל

15. היית נשוי שלוש פעמים. ואשתי מאיימת להתגרש ממני לפחות פעם בשבוע. בגלל שאני מבזבז את הכסף שלי על גראס. ולא משתמש בו לדברים חשובים. כמו שיעורי שחייה לבן שלנו. ואני אומר לה את האמת. כל השחיינים הם סטלנים. תסתכלי על מייקל פלפס. אז אם את לא רוצה שהבן שלך יהיה שחיין/סטלן אולימפי, זה שאני מעשן זה כנראה השימוש הטוב ביותר שאנחנו יכולים לעשות עם הכסף.

מייקל פלפס שחיין וסטלן אולימפי

אז הנה לך. 15 הוכחות ועובדות יצוקות, משכנעות ומבוססות, לכך שהאיש האחראי על ערימת הנשק האטומי הגדולה בעולם הוא בעצם סטלן חובב גאנג’ה. מזכיר את דוקטור סטריינג’לאב, לא? אבל היי, תסתכלו על הצד החיובי. סטלנים הם שכחנים כרוניים ואם אי פעם יגיע ביבי לשלב הזה, הוא בוודאי יישכח את הקודים לשיגור הפצצה. ממש כמו שאני שוכח את סיסמת הלינקד-אין שלי פעם בשבוע. וזו גם הסיבה מדוע עדיין לא מצאתי עבודה עם משכורת משתלמת. זה וגם הקטע עם הבדיקות שתן שעושים לפני הקבלה לעבודה.

אז ביבי, הכדור אצלך. כולנו יודעים שאתה סטלן. אז תעשה כבר לגליזציה, כדי שכולנו, משלמי המיסים הפראיירים, העובדים החרוצים, נוכל לעשן קצת גראס בשקט, בלי להרגיש כמו עבריינים. ובלי שנצטרך ללכת לדילר המרגיז הזה שמכריח אותנו לעזור לו להזיז רהיטים בבית ולתרגם עבורו את קורות החיים שלו, רק כדי שנוכל לחזור הביתה עם גרם או שניים של חרא גמלים יקר מדי.

ואם אני עדיין חי אחרי הטור הזה במגזין קנאביס, אז תתקשר אליי בחייאתק. בוא נשוחח קצת. נעלה זכרונות על אהבת אחים ללא תנאי.

שלך,

ג’ייסון.

צפו:

לטור הקודם של ג’ייסון: 11 אנשים שיפסידו מהלגליזציה.

ראו גם: שלי יחימוביץ’, את מסטולה?
ראו גם: קנאפוביה – פחד לא מוסבר מקנאביס
ראו עוד: כמה ח”כים (באמת) עישנו מריחואנה?

Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר