הרשות למלחמה בסמים מחליפה משרד פרסום

משנים תדמית? משרד הפרסום 'באומן בר ריבנאי' יחליף את 'מקאן תל אביב' כאחראי על מחלקת הפרסום של הרשות למלחמה בסמים ב-4 השנים הקרובות. המשרד יקבל מאזרחי ישראל 4 מיליון ש"ח כדי לנסות ולתקן ולו במעט את הנזק התדמיתי שהרשות גרמה לעצמה בשנים האחרונות עד שכמעט נסגרה.

ב-4 השנים האחרונות כשלה הרשות למלחמה בסמים כמעט בכל קמפיין שהשיקה: החל מערוץ באתר "וואלה" שנסגר בעקבות פרסום כאן במגזין, המשך בקמפיין "אדם ברק" שהוסר מפייסבוק בגלל שנגד לתקנון וכלה בתשדיר "הג'וינט שגמר לי את הילדה" ושלטי החוצות "אל תתן לגראס להחליט בשבילך" שספגו ביקורות נוקבות מכל עבר – עד שכמעט ונסגרה.

לזכותו של משרד הפרסום 'מקאן תל אביב' שניהל באותן 4 שנים את הפרסום של הרשות למלחמה בסמים ייאמר שהוא נאלץ להתמודד עם אתגרים לא קטנים, כולל מנכ"ל שמפוטר עם חשדות לשחיתות ועלייה באחוזי השימוש בכל סוגי הסמים אצל ילדים ומבוגרים כאחד.

אך את הקמפיינים הבאים מהם כולנו כנראה נהנה, שיושקו ברבעון האחרון של 2016 (אוקטובר – נובמבר), ינהל כבר משרד פרסום אחר: 'באומן בר ריבנאי' – משרד שזכה בשנת 2015 בתואר המכובד "משרד הפרסום הקריאייטיבי ביותר" בטקס פרסי קקטוס הזהב ובתואר "משרד הפרסום של השנה" של מגזין 'פירמה' השייך ל'גלובס'.

'באומן בר ריבנאי' יקבלו מהמדינה 4 מיליון ש"ח וינהלו את מחלקת הפרסום של הרשות למלחמה בסמים במשך 4 שנים. את המשרד מנהל יוסי לובטון לשעבר סמנכ"ל שיווק בחברת "סלקום".

כזכור לפני חודשיים השיקה הרשות ערוץ חדש באתר 'מאקו' (בדומה לזה שנסגר ב'וואלה') ובו מאמרי פרופגנדה של כותבת תוכן בתשלום המוצגים כמאמרים אמיתיים. עבור הערוץ בו יפורסמו 17 כתבות וקמפיין מעברונים ותשדירים, שילמה הממשלה ל'מאקו' 200 אלף ש"ח למשך שנה.

הממשלה הבטיחה "אי הפללה תוך 100 ימים" לפני:

חדשות
שינוי גודל פונט