העשב של השכן – פרק 1: “כולם מעשנים”

“העשב של השכן” – סדרת כתבות חדשה של אבי עמית בערוץ 10: מי הם צרכני הקנאביס הישראליים, מאיפה הם משיגים את הצמח האסור וכיצד עובדת המלחמה בסמים במדינת ישראל – על שאלות אלו ועוד עונים מומחים, פעילים ואישי ציבור. צפו:


פרק 1פרק 2פרק 3פרק 4

כולם מעשנים” – זהו המסר העולה מהפרק הראשון בסדרת כתבות התחקיר החדשות של אבי עמית, כתב חדשות 10, שיצא לסקר בהרחבה את עולם הקנאביס הישראלי בסדרה המשודרת החל מהיום ועד יום ד’ במהדורה המרכזית בערוץ 10.

במסגרת הסדרה נפגש עמית עם אישי ציבור, פוליטיקאים ופעילים, ומנסה להבין מי הם צרכני הקנאביס, מאיפה הם משיגים את הצמח האסור, מה הם עושים לקידום הלגליזציה וכיצד עובדת המלחמה בסמים בישראל.

הפרק הראשון עוסק ברקע להוצאת הקנאביס מהחוק ומופיעים בו בין השאר ניצב בדימ’ אריה עמית, קצין המשטרה הבכיר לשעבר שאמר בעבר ש”קנאביס הוא דבר נפלא“, יקי שורש, מומחה לתזונה קנאבינואידית, משפחת פורת, אצלה מעשנים קנאביס באופן חופשי, ואורן ליבוביץ’, עורך ‘מגזין קנאביס’.

בעקבות שידור הכתבות, הגישה הרשות למלחמה בסמים מכתב תלונה רשמי למועצת העיתונות כנגד מערכת חדשות 10 והכתב אבי עמית, בטענה כי אלו מעודדים לכאורה שימוש בסמים.

ערוץ 10 הקדיש גם מאמר מטעם מגזין קנאביס באתרו – לקריאה לחצו כאן.

עוד מערוץ 10:
המסלול הירוק: המאבק על ענף הקנאביס הרפואי בישראל
לראשונה בטלוויזיה – קנאביס מרפא סרטן

ראו עוד: זרעי קנאביס – מזון בריאות אולטימטיבי

המשך קריאה
Back to top button
x
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר