העולם הלילה: לגליזציה של קנאביס בקולורדו

יעקב אילון הקדיש את החלק הראשון בתכניתו “העולם הלילה” לחוקי הלגליזציה החדשים בקולורדו שנכנסו לתוקפם בתחילת השנה. בקטע הוידאו ראיון מיוחד עם בעלת חנות לממכר קנאביס חוקי בקולורדו.

הלגליזציה בקולורדו עושה כותרות בכל העולם וגם יעקב אילון התייחס לנושא בתכניתו “העולם הלילה” ששודרה בסוף השבוע שעבר (9.1). בתכנית ראיין אילון את לינדה אנדרוז, בעלים של אחת החנויות החוקיות בקולורדו.

“העסקים מדהימים, מטורפים, זה הרבה יותר ממה שציפינו,” מספר אנדרוז. “ביומיים הראשונים מכרנו לכ-1,000 אנשים ביום, שזה יותר ממה שמגיעים אלינו בחודש.”

“הלקוחות שלי הם כולם, אין טיפוס מסויים, כולם קונים בכל הגילאים מעל 21. אנחנו מוכרים 15 זנים של מריחואנה שאנחנו מגדלים בחדר מאחורי החנות, וכן מוצרי מזון המכילים קנאביס – שנמכרו כולם כבר ביום הראשון.”

כששאל אותה אילון האם היא לא מרגישה חוסר נוחות למכור סמים לאנשים, הסבירה לו אנדרוז שקנאביס הוא לא יותר “סמים” ממה שאלכוהול הוא “סמים”.

“אומרים שאנחנו בדרך להפוך לאמסטרדם החדשה. שני שליש מהלקוחות שלנו הגיעו מחוץ לעיר (דנבר),” המשיכה, “עד כה כולם מאושרים ולדעתי מדובר בהצלחה חסרת תקדים. הלקוחות סובלניים ונחמדים והכל בסדר.”

צפו:

ראו גם: כתבת CNN מתמסטלת בעת דיווח מקולורדו

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר