המרענן החדש של הקיץ: אייס קפה קנאביס

קמים בבוקר, מצחצחים שיניים, מפהקים קצת ומיד טסים למטבח למזוג את כוס הקפה הראשונה של היום. סדר היום הבנאלי הזה עומד לקבל בקרוב טוויסט מעניין עם אייס קפה קנאביסי חדש. Wake n’ Bake מעולם לא נראה מזמין יותר.

אנשים בכל רחבי העולם מתחילים את היום שלהם במנת קפאין מעוררת. יזם עסקי מוושינגטון בשם אדם סטיטס החליט שבגיל 34 הוא רוצה להוסיף באזז חדש למנהג הישן, והגה רעיון שיגרום אולי לרשתות קפה כמו ‘ארומה’ לחשוב מחדש על הלגליזציה, ולכם כנראה להזיל ריר מול מסך המחשב.

אדם סטיטס
אדם סטיטס

“הג’ון ווין של המשקאות הקרים” – “Legal” – הוא שמו של אייס קפה חדש המכיל THC בכמות של 20 מיליגרם בכל מנה (כמות שוות ערך לזו הנצרכת מעישון של חצי ג’ינט) וישווק החל מהחודש הבא בוושינגטון וקולורדו. המשקה החדש, המתומחר נכון לכרגע ב-11 דולרים לכוס, יימכר בהתחלה אך ורק בשתי המדינות בהן מותר לצרוך קנאביס גם לצרכי פנאי, ויאפשר למעוניינים בכך להנות מ- ‘Wake n’ Bake’ מסוג חדש לחלוטין.

“שב, תנוח ותתחיל את היום שלך עם באז חזק וטוב,” אומרת הפרסומת החדשה המתארת את המשקה כמקנה “באז חזק בגוף ותחושת היי טובה בראש”. פרסומת אחרת מתארת את ההרגשה בתור “קפיצה מהר של טעמים אל תוך אגם של הרגשה טובה. משם אתם ממשיכים ליום שכולו אושר ושמחה”. גם ללא התייחסות למילים המפוצצות, המשקה בוודאי נשמע מפתה ביותר, במיוחד משום שהוא מגיע בחמישה טעמים שונים כולל דובדבן, ג’ינג’ר ועוד.

קפה קנאביס

כאשר התראיין אדם לגבי הרעיון שלו הוא אמר: “עבדתי על המשקה הזה במשך חצי שנה. אני רוצה להירשם בספרי ההיסטוריה של וושינגטון. לא היה קל להצליח לגרום לכל החומרים לפעול במקביל עם הקפאין, אבל נכון לעכשיו אנחנו משתמשים בשני זנים שונים והתחושה בכוונה לא מאד חזקה מכיוון שהיא צריכה להתאים גם לאנשים שרק עכשיו נחשפים למריחואנה.” על כל בקבוק משקה נכתב באותיות קידוש לבנה שם המוצר, “Legal“, כדי להזכיר ללקוחות המפקפקים שהמשקה חוקי לחלוטין.

בתאריך ה-16 למאי עבר המשקה את אישורה של הוועדה הלאומית לבקרת משקאות במדינת וושינגטון, וכרגע ממתינים לאישור שיטת הייצור על-ידי המחוקקים. בעיה נוספת שעומדת בדרכו של המרענן החדש של הקיץ היא העובדה שייתכן כי אלו השותים את המשקה לא יורשו לנהוג ברכב זמן מה לאחר מכן, בדומה למצב הקיים עם האלכוהול. עם כל זאת, אדם צופה למשקה שלו עתיד מזהיר בעולם כולו.

כמובן שכל אחד יכול להכין לעצמו אייס קפה קנאביס בבית בקלות בעזרת חמאת בוטנים קנאביסית, או לחילופין להנות משייק מריחואנה בהכנה עצמית.

ראו עוד: תופעה: צעירים מעשנים קפה
ראו עוד: הרשות למלחמה בסמים: “ויקיפדיה טועה – קפה זה לא סם”
ראו עוד: הכנת שוקו קנאביס משקיות וולקנו משומשות

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר