האם נתפס סוחר החשיש הגדול ביותר בעזה?

צפו: כמויות אדירות של חשיש, בקבוקי אלכוהול, מאות אלפי דולרים ומטבעות כסף מזויף נתפסו השבוע בביתו של סוחר הסמים הגדול ביותר בעזה, כך על פי דיווח של “רדיו בית לחם”. האם בקרוב ישראלים ייאלצו לעבור לתוצרת מקומית או שמא מדובר בוידאו מזוייף?

אמנם לא כמו ביתו המפואר להחריד של סוחר הסמים המקסיקני שמומן מעסקאות סמים בלתי חוקיות – אבל כמויות לא קטנות של כסף מזומן, אלכוהול, מטבעות מזוייפים ומה שנראה כמו מאות ק”ג של חשיש מוכן להפצה נתפסו השבוע על ידי רשויות האכיפה בעזה, כך על פי דיווח של “רדיו בית לחם”.

כך זה נראה:

#فيديو .. شاهد ما تم ضبطه في منزل اكبر تاجر مخدرات في غزة اثناء اعتقاله.مخدرات(حشيش، اترومال) ونقود معدنية مزيفة ومئات الاف الدولارات وخمور !!!#راديو_بيت_لحم2000

Posted by ‎Radio Bethlehem 2000 راديو بيت لحم‎ on Thursday, March 17, 2016

בתיאור הוידאו נכתב כי “זה מה שנתפס בביתו של סוחר הסמים הגדול ביותר בעזה. במהלך המעצר נתפסו, חשיש, מטבעות כסף מזוייפים, אלכוהול ומאות אלפי דולרים”.

עם זאת בחלק מהתגובות לוידאו, לפחות על פי התרגום האוטומטי של פייסבוק, טענו אחדים כי מדובר בתצוגת תפיסות ישנה יותר, מלפני 3 שנים, של כל מה שהוברח ממצרים לעזה. פנינו לדף הפייסבוק של “רדיו בית לחם”, עליו מנויים 2.6 מיליון עוקבים, שם אישרו לנו שמדובר בוידאו אמיתי ועדכני. עם זאת אין לדעת.

ייתכן בהחלט שמדובר באחת התפיסות הגדולות ביותר שנעשו בעזה, שמצטרפת לתפיסה של 10,000 שתילי קנאביס ב-10 חממות באזור חברון בשנה שעברה. “הישראלים אשמים,” קבעה אז משטרת חברון במהלך שריפת הצמחים.

ייתכן גם שאחד ממקורות הברחת החשיש הגדולים ביותר לישראל למעשה נעצר השבוע, מה שעשוי להוביל לביקוש רב יותר לתוצרת מקומית.

#فيديو .. شاهد ما تم ضبطه في منزل اكبر تاجر مخدرات في غزة اثناء اعتقاله.مخدرات(حشيش، اترومال) ونقود معدنية مزيفة ومئات الاف الدولارات وخمور !!!#راديو_بيت_لحم2000

Posted by ‎Radio Bethlehem 2000 راديو بيت لحم‎ on Thursday, March 17, 2016

צפו: חיילים רואים חשיש בפעם הראשונה
ראו: כך מממנת המלחמה בקנאביס את החמאס

המשך קריאה
Back to top button
x
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר