האיש שמצא שקית גראס בכנסת: “צוות בא ולקח את הפרח”

שקית קנאביס שנמצאה בשבוע שעבר בשירותי הח”כים במשכן הכנסת עוררה מהומה ושמועות מגוונות על מקורה. גדי וילצ’רסקי הגיע לכנסת ומצא את האיש שגילה את השקית ובמקום לשים אותה בכיס קרא לעזרה. “פעם הבאה אני מתקשר אליך,” הבטיח.

מאז שנמצאה בשבוע שעבר שקית קנאביס בכנסת ניסו גורמים רבים להבין מהיכן בדיוק היא הגיעה לשם. היו ששיערו כי מדובר באחד מחברי הכנסת מאחר ומדובר בשירותים המיועדים להם, אך גם אורחים ואחרים נעזרים בשירותים אלו מה שמקשה על החשיפה.

מי שאחראי לכך שהידיעה על הימצאות השקית בכנסת הוא העוזר הפרלמנטרי שמצא אותה שם ובניגוד למה שייתכן ורבים אחרים היו עושים, החליט לדווח על כך מיד למשמש הכנסת ולקצין הבטחון.

כעת נחשף לראשונה האיש שמצא את השקית, זאת בשיחה עם גדי וילצ’רסקי שהגיע הבוקר (ג’) לכנסת לחגוג מיליון לייקים לדף הפייסבוק של ‘הצינור’.

“נכנסתי לשירותים, ראיתי את הפרח, התקשרתי למשמר הכנסת,” אמר. “ישר שלחו צוות שיבוא לקחת את הפרח, הם באו עם כפפות וכל מה שצריך. אני ברחתי משם.”

גם זה בטח יעניין אותך

“האם אתה מתחרט בדיעבד?” שאל וילצ’רסקי שתפס אותו במסדרון, אך הוא התעקש שהוא לא צריך שום דבר בשביל ראש טוב.

“פעם הבאה שאני מוצא פרח אני מתקשר אליך,” הוסיף.

במהלך הסיבוב בין לשכות הח”כים הגיע גדי גם ללשכתו של ח”כ יאיר לפיד, שר האוצר לשעבר המכחיש שעישן קנאביס למרות עדויות אחרות. כשבידיו שקיות במבה המתין ללפיד שייפתח את הדלת:

https://www.facebook.com/GadiWilcherski/videos/1406417899374217/

ראו גם:
וילצ’רסקי מדליק ג’וינט בשידור חי בטלוויזיה
וילצ’רסקי למשטרה: “בואו לעצור אותי”

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר