טוען...

דרוש לערוץ 10: מומחה המתנגד לאי הפללה

לצורך דיון טלוויזיוני מעמיק מחפשים בערוץ 10 מומחה שיסביר מדוע המשך הפללת צרכני הקנאביס הוא הפתרון הנכון. מחפשים, ולא מוצאים… אז הם הניחו כסא ריק באולפן ופרסמו קול קורא בפייסבוק, אך עד כה אין קול ואין עונה. צפו:

הגישה כלפי קנאביס עברה מהפך ב-5 השנים האחרונות. בעוד שבעבר היו רק בודדים שדיברו בעד תיקון חוקי הסמים והפסקת הפללת הצרכנים, כיום ישנו רוב תומך בציבור, בכנסת וגם בממשלה.

למעשה אפשר לספור על יד אחת את אלו המתבטאים בגלוי נגד הקלה על חוקי הקנאביס, בראשם למרבה האבסורד דווקא האיש שקובע – השר לבטחון פנים גלעד ארדן.

בנסיון להבין מה עשויות להיות הסיבות להתנגדותו של ארדן לאי הפללה, מחפשים כעת בתכנית ‘הצינור’ בערוץ 10 מומחה שיגיע לאולפן ויסביר בקולו מדוע יש להתנגד לתיקון החוק.

בכדי למצוא מומחה שכזה פורסם מלבד קטע הוידאו שבראש הכתבה בו מופיע ‘הכסא הריק’ שממתין למומחה באולפן, גם באנר בדף הפייסבוק של ‘הצינור’ (הדף הגדול ביותר בעולם בעברית) ובו קול קורא לציבור לעזור במציאת מומחה שכזה.

“מאז שהתחלנו עם ‘שבוע הקנאביס’ אנחנו מחפשים מומחה שישב על ‘הכסא הריק’ באולפן ויסביר מדוע הוא מתנגד – עברו כבר יומיים ואיש לא פנה,” אומר גיא לרר, מנחה ‘הצינור’, שיחד עם פרוייקט ‘החזית’ ומגזין קנאביס מוביל בימים אלו את המאבק לאי הפללה.

מכירים כזה? שלחו אותו ל: [email protected]

Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר