דפנה רכטר: “יאיר לפיד עישן באנגים – לא רק ג’וינטים”

האם יאיר לפיד לא שיקר כשאמר שהוא מעולם לא עישן ג’וינט? דפנה רכטר טוענת: “בתור חברת ילדות שלו אני יכולה להעיד – הוא לא עישן ג’וינטים, בחיים! – רק באנגים… רק באנגים!”

דפנה רכטר, שחקנית טלוויזיה, קולנוע ותיאטרון וזמרת ישראלית, מצטרפת לסופיה טרוטוש ארגמן ולתומר שרון ומודיעה: עישנתי גראס עם יאיר לפיד.

על אף שלפיד ממשיך להכחיש את העניין, העדויות הרבות כבר לא מותירות מקום לספק. אמש פירסמה רכטר בדף הפייסבוק “מסירות ומסירים את הלייק בדף של יאיר לפיד” כי לפיד בצעירותו לא רק שהיה מעשן ג’וינטים, הוא היה מעשן באנגים!

“זוכרים שהוא אמר שהוא לא עישן ג’וינט בחיים?” רשמה רכטר, “אז בתור חברת ילדות שלו אני יכולה להעיד – הוא לא עישן ג’וינטים, בחיים! – רק באנגים… רק באנגים! אז זה לא נחשב שקר… לא ככה?”

דפנה רכטר
עזבה את המשחק לטובת המוזיקה

רכטר, בתם של האדריכל יעקב רכטר והשחקנית חנה מרון, מכירה היטב את הבראנז’ה התל-אביבית. הערב סיפרה לכתב המגזין כי שר האוצר הנוכחי היה חבר ילדות שלה וכי יחד הם עישנו גראס לא פעם ולא פעמיים – ג’וינטים ובאנגים כאחד.

“סתם צחקתי…” אמרה. “ברור שהוא עישן גם ג’וינטים.”

גם זה בטח יעניין אותך

“האמת שזה נראה לי קטנוני וחסר חשיבות להתעסק בזה, אבל הוא פשוט איכזב אותי ואת הבוחרים שלו. הצבעתי לו בבחירות ואפילו שכנעתי אחרים להצביע לו. הייתי בטוחה שאם הוא אומר משהו הוא יעמוד בזה. התאכזבתי לגלות למה הוא הפך… הוא עבד עלינו בעיניים, הוא הפך לביבי נתניהו…”

“יש היום מאות אלפי ישראלים שנעזרים בקנאביס ובאמת צריכים את זה,” ממשיכה רכטר ומעידה כי היא עצמה כבר לא מעשנת גראס יותר. “למה הם צריכים להתמודד עם עבריינים ולרכוש קנאביס בשוק השחור?”

רכטר, שלפני מספר שנים עשתה מהפך בחייה ועזבה את המשחק ואת התיאטרון לטובת המוזיקה, פתחה את פרוייקט AirBaloon ומופיעה בימים אלו ביחד עם הרכב ברחבי תל אביב. “אני מנגנת על סקסופון ונהנית מכל רגע היום,” היא אומרת ומזמינה את הקהל להגיע להופעה שתיערך מחר (ו’, 24.1) ב”תכלס בר” בת”א. מידע נוסף על כל הופעותיה ניתן למצוא בדף הפייסבוק שלה.

רכטר גם משדרת ברדיו האינטרנטי 109fm ודואגת לפנק את המאזינים במוזיקה איכותית של גדולי היוצרים.

ראו גם: מפלגת “יש עתיד” מגיבה לטענות: מדוע יאיר לפיד שיקר?

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר