דוטרטה: “היטלר רצח יהודים – אני אשחט 3 מיליון מסוממים”

נשיא הפיליפינים משווה עצמו לצורר הנאצי ומכריז על מלחמת חורמה במשתמשי הסמים בארצו. הוא קורא לאזרחי הפיליפינים לקחת את החוק לידיים ולרצוח כל משתמש סמים במדינה וכעת יוצא בהצהרה מטרידה: “היטלר הרג 3 מיליון יהודים, אשמח להרוג 3 מיליון מסוממים”.

האם חזונן הבלתי אפשרי של הרשויות למלחמה בסמים על “עולם ללא סמים” יצליח לקבל תוקף במציאות? זה לפחות מה שמנסה לעשות הנשיא החדש של הפיליפינים, רודריגו דוטרטה, שהוא כפי שתיארנו בכתבה קודמת “מלאך המוות של סוחרי הסמים בפיליפינים“. הוא נבחר לפני כחצי שנה לתפקידו, יצא מאז למסע רצח לאומי של כל מי שנחשד בסחר בסמים ואף קרא לאזרחים ליטול את החוק לידיהם ו”לעזור לו” בהרג.

כעת מבהיר דוטרטה שאיננו מתכוון להרוג רק את סוחרי הסמים, אלא גם את כל מיליוני משתמשי הסמים במדינה שמספרם לדבריו עומד כיום על 3 מיליון בפיליפינים. בנאום שנשא בפני האומה הודיע כי ישמח לחסל את כל מיליוני משתמשי הסמים במדינה בדרך להשגת מטרתו הסופית: מדינה ללא סמים.

https://www.facebook.com/bbcnews/videos/10153962502822217/

“לגרמניה היה היטלר לפיליפינים יש אותי”

כותרות על מלחמתו של דוטרטה סמים כבר פורסמו לא אחת, כולל הכרזה שלו כי “לא מעניין אותי זכויות אדם“, אבל כעת הוא מצליח לזכות בשלל אזכורים לאור השוואה בלתי רגילה שעשה נשיא הפיליפינים בין חיסול משתמשי הסמים לבין השמדת היהודים על ידי היטלר בשואה.

“היטלר השמיד 3 מיליון יהודים ואני אשמח לשחוט 3 מיליון משתמשי סמים,” אמר נשיא הפיליפינים. “אם לגרמניה היה את היטלר אז לפיליפינים יש אותי.”

דוטרטה הסביר את מטרת החיסולים: “אני אסיים את הבעיה של מדינתי ואציל את הדור הבא מאבדון”.

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר