דאע”ש נגד לגליזציה של מריחואנה: “זו סטייה”

פורנוגרפיה, פמיניזם, מין עם חיות ולגליזציה של קנאביס – אלו הן חלק מהרעות החולות של העולם המערבי אותן יש למגר בהקדם, כך על פי ארגון דאע”ש. “אשה צריכה לקיים יחסי מין כמו חיה ולא לפחד מאלוהים שבוחן אותה,” הסבירו עוד וקראו לנשים נוצריות להתאסלם.

הנה משהו בו מדינת ישראל לא רחוקה מדאע”ש: ארגון הטרור האיסלאמי, שעד כה לא התבטא רשמית נגד קנאביס אך דאג לפרסם סרטונים של שריפת שדות מריחואנה בסוריה, הביע בתחילת השבוע (א’) עמדה שלילית נוקבת נגד לגליזציה והתרת השימוש בצמח.

“סטייה מערבית – כמו פמיניזם”

במהדורה החדשה של “Dabiq“, מגזין אינטרנטי שמפעילה התנועה האיסלמיסטית הקיצונית, הוסיפו חברי התנועה את הלגליזציה והמריחואנה לתוך רשימה של “סטיות” (עמ’ 20) של העולם המערבי – שיש להביא לקיצן.

http://www.xn--4dbcyzi5a.com/wp-content/PDF/dabiq.pdf

הגיליון החדש, ה-15 במספר מאז החלה התנועה להפעיל את המגזין בשנה שעברה, יצא לאור בתחילת השבוע וכולל בעיקר פיאור של האיסלאם לעומת הנצרות הנחותה אותה מכנה הארגון “דת פגאנית” וישו בראשה, אותו הוא מכנה “עבד של אללה”.

“הסטיות שמתקיימות באופן קבוע בעולם ‘החדש והאמיץ’ לכאורה של אמריקה וצפון אירופה, ביניהן לגליזציה של מריחואנה, משכב עם חיות, טרנסג’נדריות, מעשי סדום, פורנוגרפיה, פמיניזם ושאר רעות אחרות, משאירות על הנוצרים הפגאנים של אירופה, ארה”ב ואוסטרליה, כתם דתי שלא היה כמותו מעולם,” כתב צוות המגזין, שאינו נחשף בשמות אישיים.

רשימת “הסטיות” הופיעה כחלק מכתבה שמגנה את “היחס המערבי השגוי לנשים” וקובעת כי בקרוב תחדל “האישה המערבית” מלהתקיים ותפנה את מקומה לאישה האיסלאמית שמייצגת לדבריהם את מעמד האישה בהתגלמותו.

"הפגנות של פגאנים בעד מריחואנה" - מתוך גיליון 15 של מגזין "דאביק"
“הפגנות של פגאנים בעד מריחואנה” – מתוך גיליון 15 של מגזין “Dabiq”

“אשה לא צריכה להיות אמא, אשה נשואה או משרתת, אלא להיות כמו גבר,” כתבו. “היא צריכה לשלוט כמו גבר ולקיים יחסי מין כמו חיה, ללא כל פחד מאל שמסתכל עליה ועל השותף שלה.”

למרות הביקורת הקשה שהעבירו כותבי המגזין על לגליזציה, הנושא עצמו אינו מפורט או מנותח לעומקו בשום חלק של המהדורה. כן ניתן למצוא בה ביקורות חיוביות על מתקפות הטרור האחרונות בצרפת ובאורלנדו, לצד מאמרים על השקרים שבנצרות וחזיונות על עתיד ורוד ועולם בשליטה איסלאמית מלאה.

דאע”ש שורפים מריחואנה:

https://www.youtube.com/watch?v=bw4PxGBNlE4

ראו עוד:
ארדן נגד לגליזציה: “אין סמים קלים”
“קפטגון” – הסם שמתדלק את לוחמי דאע”ש
מגדלי המריחואנה בלבנון מתכוננים להילחם בדאע”ש

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר