צפו: “גראס 3 – מהפכת המריחואנה” – לצפייה ישירה

ד”ר סנג’י גופטה, כתב הבריאות הראשי של רשת CNN, שהפך ממתנגד לקנאביס רפואי לתומך נלהב – חוזר עם סרט המשך נוסף – השלישי בסדרת הסרטים הדוקומנטריים שלו על סגולות הצמח.

Gupta

ד”ר סנג’י גופטה, כתב הבריאות הראשי של CNN, פירסם בחודש אוגוסט 2013 מאמר יוצא דופן ובו התנצל על שנים בהן התנגד לקנאביס ונמנע מלבחון את פוטנציאל הטיפול הרפואי בו. “טעיתי כשאמרתי שקנאביס הוא מסוכן – הוליכו אותנו שולל,” כתב אז גופטה.

מאז הוא כבר הספיק להוציא שני סרטים דוקומנטריים על היתרונות הרפואיים של הצמח שזכו להצלחה גדולה ברחבי העולם, וכעת הוא סוקר את הנושא עוד יותר לעומק בסרט ההמשך “גראס 3: מהפכת המריחואנה”, שיוקרן לראשונה ברשת CNN ביום ראשון הקרוב (19.4).

צפו בסרט המלא:

לאחר שנתן סקירה כללית של נושא הקנאביס הרפואי והמשפחות שזקוקות לו בסרטים הקודמים, ד”ר גופטה נותן לצופים בסרט החדש הצצה מאחורי הקלעים לפוליטיקה והשחיתות שמעכבות את המחקר בתחום. בין היתר הוא מביא בסרט את סיפורה של ד”ר סו סיזלי מהאיגוד המולטידיסציפלינארי לחקר סמים פסיכודליים (MAPS), שעורכת בימים אלו מחקר פורץ דרך על יתרונות הקנאביס לטיפול ב-PTSD – אך נתקלת באין-ספור מכשולים בירוקרטיים בדרך.

הסרט הוקרן ברשת CNN היום (ב’) – מיד לפני הקרנת הבכורה של הפרק הראשון בסדרת קנאביס אחרת של CNN, “רווחים גבוהים” (High Profits), אשר עוסקת בתעשיית הקנאביס החוקית בקולורדו.

ראו עוד:
צפו: “גראס 2 – שגעון הקנאביס” – הדוקומנטרי החדש של סנג’י גופטה
סנג’י גופטה מתנצל: “טעיתי כשאמרתי שקנאביס הוא מסוכן – הוליכו אותנו שולל”
סנג’י גופטה: “אני מהמר על קנאביס – והולך על כל הקופה”

Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר