טוען...

מפלגתו של וילצ’רסקי: “פייגלין מכר את הלגליזציה תמורת כסא”

בעקבות הודעת יו"ר "זהות" משה פייגלין על כוונתו לפרוש מהמירוץ לבחירות תמורת רפורמת קנאביס רפואי שלמעשה כבר אושרה, מפרסמת מפלגתו החדשה של גדי וילצ'רסקי הודעה חריפה נגדו ומתחייבת כי היא תביא ללגליזציה מלאה.

הקומיקאי ופעיל הלגליזציה עידן מור, המזוהה בדמות גדי וילצ’רסקי, פרש לאחרונה ממפלגת “זהות” עמה התמודד בבחירות האחרונות, והצטרף למפלגה חדשה בשם “אדום לבן”.

מפלגתו החדשה של וילצ’רסקי שמה על דגלה את המאבק ללגליזציה של קנאביס בישראל. העומד בראשה, עמי פיינשטיין, אף החל לאחרונה בחלוקת שקיות קנאביס ברחובות תל אביב ובמשכן הכנסת כאות מחאה על חוקי האיסור.

כעת, עם ההודעה על כוונתו של יו”ר “זהות” משה פייגלין לפרוש מהמירוץ תמורת תפקיד שר, כיסוי חובות והבטחה לרפורמה בתחום הקנאביס הרפואי שלמעשה כבר אושרה גם ללא פרישתו, תוקפת מפלגת “אדום לבן” בחריפות את המהלך.

לדברי “אדום לבן” פייגלין עושה “תרגיל פוליטי מסריח” ומוכר לטענתם את חזון הלגליזציה תמורת מינוי לתפקיד שר בממשלה הבאה – מהלך אותו הם מגנים בתוקף.

בהודעה לעיתונות שפרסמו לפני שעה קלה הם כותבים כי “מפלגת אדום לבן, המתמודדת בבחירות לכנסת ה-22 על מנת לחוקק חוק לגליזציה מלאה לקנאביס, מגנה את התרגיל הפוליטי המסריח שמסתמן – בו מוכר משה פייגלין בזיל הזול את תקוותם של מאות אלפי חולים וצרכני קנאביס תמורת תפקיד וכיבודים שיקבל מביבי”.

עידן מור (גדי וילצ’רסקי) הוסיף: “אנחנו היחידים שמבטיחים לגליזציה מלאה של הקנאביס. לא ניכנס לאף ממשלה, לפני שיחוקק חוק הלגליזציה”.

מייסד המפלגה פיינשטיין הוסיף: “עכשיו כבר ברור לחלוטין שרק הצבעה לנו, אותיות י״ז, תבטיח שכל חולה, וכל מי שזקוק לקנאביס, יקבלו אותם מהר ובמחיר מפוקח. נשב בכל ממשלה, גם ימין וגם שמאל, שתוציא את הקנאביס מפקודת הסמים”.

יחד עם זאת ראוי לציין כי מפלגת “אדום לבן” אינה מופיעה בסקרים וככל הנראה סיכוייה לעבור את אחוז החסימה נמוכים משמעותית אף מאלו של מפלגת “זהות”, שכאמור עשויה לפרוש תמורת שורת הטבות ליו”ר פייגלין.

עדכון (29.8): נחשפו פרטי ההסכם המלאים, בהם בשורה גדולה לתומכי הקנאביס.

Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר