גדי וילצ’רסקי מדליק ג’וינט בשידור חי בטלוויזיה

ג’וינט דולק ופרח קנאביס הוצגו לראשונה בישראל בשידור חי בטלוויזיה, זאת במסגרת ראיון שערכו ב”הצינור” עם גדי וילצ’רסקי ועידו גל רזון. הראיון נערך בעקבות הסרטון הויראלי ש”שבר את האינטרנט” בו התפוצץ עידו על נציגי משרד הבריאות. צפו:

למרות שבעבר כבר העיזו באולפן “וואלה” להדליק ג’וינט מול המצלמות, השבוע נרשם שיא מסויים כשלראשונה בטלוויזיה הישראלית הודלק ג’וינט בשידור חי. האירוע התרחש במהלך ראיון שערכו ב”הצינור”, תכנית האינטרנט של ערוץ 10, עם שניים – עידו גל רזון וגדי וילצ’רסקי.

הראיון נערך בעקבות הסרטון הויראלי ש”שבר את האינטרנט” בתחילת השבוע, בו נראה עידו, לוחם צה”ל הסובל מפוסט טראומה ונאבק לקבלת קנאביס רפואי לסובלים מפוסט טראומה, כשהוא “מתפוצץ” על נציגי משרד הבריאות וחברות התרופות.

גדי וילצ’רסקי, ממובילי המאבק ללגליזציה ומי שלאחרונה גילה גידול בראשו בעקבותיו החליט לעזוב את עיסוקיו ולהתמקד בשחרור הקנאביס וצרכניו, הגיע גם הוא כאמור לראיון המשותף.

להפתעתו של המנחה גיא לרר, במהלך הראיון ובשידור חי, שלף גדי ג’וינט והדליק אותו תוך שהוא קורא להפסקת רדיפת צרכני הקנאביס בישראל. לאחר מכן אף החזיק פרח קנאביס אל מול המצלמות.

גם זה בטח יעניין אותך

הוידאו שהתחיל את הכל:

https://www.facebook.com/161709620582900/videos/1052370681516785/

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר