בעקבות הלחץ: הוסר מהרשת הסיפור על אורלי וגל

הכתבה ההזויה שפורסמה על ידי הרשות למלחמה בסמים ובה סיפורם של אורלי וגל שחשבו שהם לטאות לאחר שעישנו ג’וינט – הוסרה הבוקר מהרשת. דובר הרשות למלחמה בסמים הגיב בחריפות לפנייתינו.

אמש פרסמנו כאן ביקורת על כתבה שפירסמה הרשות למלחמה בסמים בחודש פברואר 2012 ובה סיפורה של אורלי, המפרטת כיצד חברה הטוב גל חשב שהוא לטאה והובהל לבית חולים בעקבות עישון “שאכטה אחת יותר מדי”.

בדומה לקמפיין הקודם של הרשות (“אדם ברק”) שהוסר מהרשת בעקבות לחץ הפעילים, כעת הוסרה גם הכתבה על ההזיות של אורלי וגל.

אתמול פנינו לרשות למלחמה בסמים בבקשה לקבל תגובה לסיפור ההזוי. דובר הרשות סירב בתחילה להתייחס לפנייתנו, אך הבוקר נראה שהכתבה הוסרה מהאתר.

תגובת דובר הרשות למלחמה בסמים

הבוקר שוחחנו עם דובר הרשות למלחמה בסמים שסירב להגיב לידיעה, אך אמר את הדברים הבאים:

“לא אנחנו הורדנו את הכתבה ולא ידענו מזה שהיא הוסרה,” מסר הדובר. “אני לא רוצה להגיב. אתה עסוק בלהחיות דברים מ-2012 – דברים שאותי לא מעניינים. אני לא הורדתי את זה. אולי ‘וואלה’ הורידו את זה. לא התייחסתי לפנייתך מאתמול בערב. הרשות לא נגעה בזה.”

גם זה בטח יעניין אותך
הרשות הלאומית למלחמה בסמים
הרשות הלאומית למלחמה בסמים

“זה כל כך אידיוטי שאתה אפילו לא ראוי לתגובה,” המשיך. “אתה החלטת להיטפל לעניין מ-2012. אני לא עשיתי שום מהלך בעניין זה. מדובר באתר שהוא שיתוף פעולה של הרשות עם וואלה. אני לא זוכר מי עשה את זה.”

“אתה מחייה מתים, אתה אלוף בלהחיות מתים,” אמר. “אני לא מבין בחיות, רק בכלבים וחתולים, לא בלטאות. תתמודד עם זה.”

“אתה מעלה דברים מהאוב. תאמין לי – אתה חושב שאתה מנהל מאבק חשוב. עזוב אותי עם הקנאביס, לך, עזוב אותי. אני חושב שאתה לא באמת מגן זכויות האזרח כמו שאתה חושב. אם לקח לך שנה וחצי לפנות אליי, אני לא מגיב בשנת 2014 על דברים משנת 2012.”

על אף נסיונות להסביר לדובר שלא מדובר בעניין אישי, הוא המשיך: “אני מגיב רק על דברים מ-2014. אתה נוטה לקטנוניות.”

כשאמרנו שמדובר בפרסום שהוא שקר וילדים עלולים לחשוב שמי שמעשן ג’וינט יחשוב שהוא לטאה, השיב הדובר בציניות: “אוי ואבוי, ילדים עלולים לחשוב שקנאביס זה לא צמח טוב, אוי אוי, אני לא יודע איך לעמוד בזה. בגללי ילדים אולי לא יעשנו קנאביס…,” אמר. “הכתבה פורסמה באתר ‘וואלה’ אז תבקש תגובה מהם. אין לי תגובה לזה. אם אתה רוצה, תוכיח שאף אחד לא הפך ללטאה…”

הדובר המשיך עם הציניות: “אורן, אתה ממש לוחם צדק וחירות, אתה ממש מרטין לותר קינג. הצמח שאתה מגן עליו הוא הכי חשוב בעולם ואני הולך עכשיו להגן על כלניות. אתה בנאדם שכל מה שיש לו בראש זה להגן על צמח. בבוקר, בערב ובצהריים אתה מגן על צמח. אתם תוקפים אותנו על זה שאנחנו שותים יין באירועים. אני לא נותן את הלחי השנייה למי שנותן לי סטירה.”

כמובן שבעזרת המטמון של גוגל ניתן עדיין לצפות בכתבה בקישור הזה.

*** בעקבות הלחצים הוסר הערוץ כולו!

והנה היא בתמונה:

http://www.xn--4dbcyzi5a.com/wp-content/PDF/orly-gal.pdf

ראו גם: 10 סרטוני תעמולה גרועים במיוחד
ראו גם: הרשות למלחמה בסמים מציגה: עובדות או בדיות?

המשך קריאה
Back to top button
x
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר