בן 63 מאשקלון נעצר עם שתיל קנאביס וזרעים

תושב אשקלון בן 63 נעצר הבוקר (ג’) לאחר פעילות של משטרת ישראל בעזרת כלב לזיהוי סמים. בביתו נמצא שתיל קנאביס אחד קטן, כמה זרעי קנאביס וצנצנת עם פרחי קנאביס טחונים – ככל הנראה להפקת שמן או עוגיות.

משטרת ישראל מממשיכה ברדיפת צרכני הקנאביס בישראל בכל העוצמה; לאחר הדיווח הבוקר על תפיסת 10,000 זרעי קנאביס בנתב”ג מוסרת המשטרה דיווח נוסף – הפעם על מעצר של אדם עם עציץ קנאביס קטנטן וכמה זרעים.

על פי הדיווח העצור הוא תושב אשקלון בן 63, שבביתו נמצא גם עציץ קנאביס קטן, גם כמה זרעי קנאביס וכן צנצנת מלאה באבקת קנאביס טחונה – כזו שבדרך כלל משמשת להוספה לתערובת להכנת חמאה או שמן קנאביס לבישול.

עציץ וזרעי קנאביס נתפסו באשקלון
זרעי הקנאביס שנתפסו

“בפעילות משטרת ישראל במהלך היום, יחד עם כלב משטרתי לאיתור סמים, אותרו ברשותו של תושב העיר אשקלון מאות גרמים של חומר חשוד כסם מסוג גראס טחון בתוך קופסת חומר לניקוי כלים שהוחבאה בתוך תנור אפייה,” דווח.

“בנוסף לכך, איתרו השוטרים גם עשרות גרמים של זרעי גראס ואת המטחנה עמה על פי החשד נטחנו הזרעים לכדי הסם הגרוס כאמור,” הוסיפו. “יחד עם הסמים אותר ברשותו של החשוד סכום כסף רב של אלפי שקלים שיתכן כי הושגו ממכירת סמים. החשוד, כבן 63, נעצר והועבר לחקירה במשטרה ומחר תבקש המשטרה להאריך את מעצרו בבית המשפט.”

עציץ וזרעי קנאביס נתפסו באשקלון
העציץ והקנאביס הטחון שנתפסו

מהמשטרה ציינו כי פעילות כנגד סמים מסוכנים שכזאת, וכנגד עבירות הסחר בסמים, תימשך כל העת בדגש לפעילות עבריינית המתבצעת בשכונות המגורים בערים ומהווה מטרד לאזרחים שומרי החוק.

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר