ביל מאהר מדליק ג’וינט בשידור חי

הקומיקאי האמריקני הותיק ביל מאהר, הדליק בסוף השבוע ג’וינט בשידור חי במסגרת תכנית האירוח שלו, תוך שהוא קורא ללגליזציה מלאה של קנאביס בארה”ב.

FREE THE WEED

We can't leave this up to the states, because "states' rights" is always code for taking away rights. #FreeTheWeed #LegalizeIt #Marijuana #LightUp

Posted by Bill Maher on Saturday, February 13, 2016

ביל מאהר, אחד הקומיקאים המצליחים ביותר בעולם היום ומנחה ותיק של תכניות אירוח בפריים טיים בארה”ב, כבר הביע לא פעם את תמיכתו בלגליזציה מלאה של קנאביס. “לגליזציה זה המאבק החברתי הגדול הבא,” קבע עוד בשנת 2013. שנתיים אחר כך כבר קרא להכיר ב’יום הקנאביס הבינלאומי’, ה-20 באפריל, כחג רשמי.

בסוף השבוע עשה מאהר צעד נוסף קדימה במאבק האישי שלו לשחרור הצמח, והדליק ג’וינט אמיתי בשידור חי במסגרת תכנית האירוח שלו Real Time, המשודרת בערוץ HBO, תוך שהוא מסביר שהלגליזציה שאושרה ב-4 מדינות בארה”ב לא מספיקה. “הגיע הזמן שיבוא נשיא שיגיד ‘צריך לגליזציה מלאה וזהו’,” הדגיש.

ביל מאהר מדליק ג'וינט

“המצב הקיים אינו מתקבל על הדעת,” אמר. “כשאני עוזב את קולורדו, אורגון, וושינגטון או אלסקה, כאבי הגב שלי לא נעלמים. אני צוחק… אני משתמש במריחואנה רפואית לטיפול בגלאוקומה בעין השלישית שלי.”

מאהר קרא לכל תומכי הקנאביס “להוציא את הידיים מהגראס” ולהבין שההתקדמות בתחום זה אינה מספיקה כלל.

“איכשהו, אתה יכול לשתות אלכוהול. אתה יכול לעשן סיגריות. אתה גם יכול לעשות את הדבר הזה שאתה עוצר את אספקת החמצן עם חגורה ומאונן. מה שלא רק מסוכן, אבל תאמינו לי, זה יגרום לסילוקכם המיידי מחדרי ההלבשה של חנויות בגדים,” צחק.

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר