ביל מאהר: “לגליזציה של קנאביס זה המאבק החברתי הגדול הבא”

ביל מאהר חושב שלגליזציה של מריחואנה זה המאבק הבא אחרי המאבק לנישואים חד-מיניים

“לגליזציה של קנאביס יהיה המאבק הבא אחרי המאבק לנישואים חד-מיניים,” אמר ביל מאהר, אחד משדרני הטלוויזיה החתרניים האהודים ביותר בארה”ב, בתכנית הערב שלו. “בכך אני מתכוון לזה שהאיסור על צריכת מריחואנה עומד ליפול בקרוב.”

ביל מאהר
ביל מאהר

“אם הרפובליקנים היו חכמים,” המשיך מאהר, “הם היו גונבים את עניין המריחואנה מהדמוקרטים ומשתמשים בו כעניין של חופש הפרט וליברליזם. אבל הם לא חכמים, אז הם לא יעשו את זה. הם חבורה של מרובעים שחיים בסרט מצוייר שבו מיליון אמריקנים עדיין שבויים בעולם הזוי בו כל אחד יכול לרכוש מריחואנה אם יש לו “פתק” מ”רופא” שמאשר שיש לך “מחלה”, שזה למעשה ה-‘אל-תשאל-שאלות-ולא -תשמע-שקרים’ של הסטלנים.”

בכך מחזק מאהר את אחד הנושאים הבודדים אולי שעליהם יש הסכמה בין תומכי ומתנגדי הלגליזציה – שקנאביס “רפואי” זו המצאה, ולמעשה כל קנאביס הוא רפואי. כך אמר גם בסוף השבוע ראש עיריית ניו יורק, מייקל בלומברג, ועורר עליו את זעמם של המטופלים והרופאים המטפלים בקנאביס רפואי.

“זה יוצר תרבות של שקר ורמייה שנותנת שם רע לאנשים כמוני שסובלים ממחלות קשות כמו זו שקיבלתי עליה מרשם,” צחק מאהר.

מאהר טען כי המאבק ללגליזציה של קנאביס יצליח במקום שבו הצליח המאבק לזכויות להט”בים. “השינוי קרה ברגע שתנועת הלהט”בים הפסיקה לחשוש ויצאה מהארון. הם אמרו את הדברים כפי שהם והצליחו לשכנע את הציבור שלכל אחד בעצם יש שכן או עמית לעבודה שלמעשה הוא הומו בסתר,” אמר.

“למעשה, אני מתערב שיש סטלן אחד שכולכם מכירים,” אמר והציג תמונה של ברק אובמה, כרמז לעברו של של נשיא ארה”ב כ”סטלן” לא קטן. ראו: בארי אובמה וכנופיית הצ’ום – על הרגלי העישון של נשיא ארה”ב.

“איך ייתכן שהנשיא השחור הראשון של ארה”ב, והנשיא הסטלן הראשון של ארה”ב, מסוגל להתעלם מהמלחמה בקנאביס?” תהה מאהר. “אם יש מישהו בעולם שיכול להגיד בפה מלא שעישון מריחואנה לא יהרוס לך את החיים, זה הבחור הזה שעישן ערימות של קנאביס בדרך להפוך להיות מנהיג העולם החופשי.”

צפו:

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר