באורגון יש יותר חנויות קנאביס ממקדונלד'ס

5 שבועות של לגליזציה ובמדינת אורגון, ארה"ב, יש כבר כ-281 חנויות קנאביס חוקיות – יותר ממספר חנויות מקדונלד'ס וכן יותר ממספר חנויות 'סטארבאקס'.

קצת יותר מחודש עבר מאז נפתחו לראשונה 200 חנויות קנאביס חוקיות במדינת אורגון, ארה"ב, ונראה שלמרות שלא היו הראשונים שעושים לגליזציה, תושבי אורגון בהחלט שוברים שיאי לגליזציה חדשים.

יותר חנויות קנאביס ממקדונלד'ס וסטארבקס

כבר לאחר שבוע אחד של חנויות קנאביס חוקיות שברו תושבי אורגון את שיאם של תושבי קולורדו ורכשו בתוך 7 ימים קנאביס בשווי 11 מיליון דולר. היום, עם 281 חנויות, הצליחה אורגון לשבור שיא נוסף ומרשים ביותר.

על פי הדיווח בארה"ב, מספירת החנויות המעודכנת נראה כי במדינת אורגון ישנן יותר חנויות קנאביס מחנויות מקדונלד'ס, וכן גם יותר מחנויות 'סטארבאקס', רשת הקפה האמריקנית המצליחה.

שיא חדש - חנויות קנאביס אורגון

281 חנויות הן כאמור יותר מ-205 חנויות מקדונלד'ס במדינה ומ-248 חנויות 'סטארבאקס'.

על אף השיא המרשים – חנויות הקנאביס עדיין לא במקום הראשון, בו יושבות בבטחה חנויות רשת Subway עם לא פחות מ-328 חנויות ברחבי מדינת אורגון לבדה.

בעוד שבאורגון כולה ישנן 281 חנויות, 120 מתוכן שוכנות בעיר הגדולה במדינה – פורטלנד.

בעקבות מספר חנויות הקנאביס שנפתח באורגון, הציע נציב שירות המדינה לפתוח את "רובע החלונות הירוקים" – רובע בילוי חדש לממכר קנאביס שיכיל את כל חנויות הקנאביס בעיר ויהווה מוקד לתיירים.

ראו עוד:
אורגון: איילים פרצו לחווה כדי לאכול קנאביס
גמלאים ונהנים: פנסיונרים פורשים למדינות עם קנאביס חוקי
שיא חדש: אורגון מכרה קנאביס ב-11 מיליון דולר – בשבוע של לגליזציה

הממשלה הבטיחה "אי הפללה תוך 100 ימים" לפני:

חדשות
שינוי גודל פונט