טוען...

ארה”ב: שוטרים הכריחו עצורים לאכול מריחואנה

שני שוטרים במשמר הגבול האמריקני, שהכריחו ארבעה מבריחים ממקסיקו לאכול את המריחואנה שלהם ואז הבריחו אותם יחפים למדבר באמצע לילה חורפי, הואשמו בבית משפט בגין הפרת זכויות אדם.

חבר מושבעים הרשיע את דריו קסטיליו, 25, וראמון זוניגה, 31 – שוטרים במשמר הגבול האמריקני – באשמת הפרת זכויות אדם. זאת לאחר שתפסו מבריחים ממקסיקו והכריחו אותם לאכול את המריחואנה שנשאו. לאחר מכן לקחו את נעליהם והבריחו אותם אל תוך מדבר אריזונה באמצע לילה קר של נובמבר.

התקרית החלה כאשר קצין משמר הגבול זיהה קבוצת אנשים ישנה במדבר ומיד חשד שמדובר במבריחים. הקצין הזמין תגבורת ושני השוטרים, קסטיליו וזוניגה, נענו לקריאה.

משהגיעו השניים לזירת האירוע, קבוצת המקסיקנים (כ-20 אנשים) כבר החלה לברוח, ומתוכם הצליחו לתפוס רק ארבעה. השוטרים הורו לארבעה לפשוט את מעיליהם ונעליהם וזרקו את הדברים למדורה. 21 שקי מריחואנה ששוויים הוערך בלמעלה מחצי מיליון דולר נתפסו גם כן.

לאחר מכן הכריחו את העצורים לאכול את המריחואנה שנשאו עליהם והבריחו אותם אל תוך המדבר. הארבעה נתפסו ביום למחרת על ידי שוטרים מקומיים.

בית המשפט צפוי כעת לגזור את דינם של שני השוטרים. על פי הדיווח, קסטיליו, ששרף את החפצים והבריח את המקסיקנים למדבר, צפוי לעד 10 שנות מאסר. זוניגה צפוי לעד שנת מאסר אחת.

בתחילת החודש (נובמבר) נחשפה מנהרת ענק משוכללת ששימשנה להברחות סמים ממקסיקו לארה”ב. צפו כאן.

ראו גם: צף על שק מלא מריחואנה ממקסיקו לארה”ב
ראו גם: בלע 157 כדורי חשיש בנסיון הברחה שנכשל
ראו גם: 10 נסיונות הברחת סמים שנכשלו

Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר