ארה”ב: בת שנתיים נלקחה מהוריה בגלל שעישנו מריחואנה ומתה בבית המשפחה החורגת

אלכסנדה היל נלקחה מבית הוריה על ידי רשויות הרווחה לאחר שעלה חשד כי השניים מעשנים מריחואנה. היא נשלחה לבית משפחה חורגת והשבוע מתה בבית החולים כשהיא בת שנתיים בלבד.

אלכסנדרה היל בת השנתיים נלקחה מבית הוריה הביולוגים על ידי רשויות הרווחה לאחר שאלו הואשמו כי נהגו לעשן מריחואנה בבית. היא נשלחה לבית משפחה חורגת שם שהתה מספר חודשים עד שבחודש ינואר השנה (2013) עברה לביתה של משפחת אומנה אחרת, שם מצאה את מותה.

ביום שני בשבוע שעבר הגיעה אלכסנדרה לבית החולים עם פציעות ראש חמורות ומשם הובהלה למחלקת טיפול נמרץ בבית חולים לילדים. היא חוברה למכשירי החייאה אך לא הצליחה להחזיק מעמד והרופאים נאלצו לקבוע את מותה.

אלכסנדרה היל
אלכסנדרה היל

שריל סמול (54), האם החורגת אצלה שהתה הילדה מאז חודש ינואר, נעצרה ביום חמישי בגין חשד לביצוע רצח. סמול טענה כי הילדה נפלה על הראש בזמן ששיחקה, אך לאחר שחוקרים ממשטרת טקסס מצאו כי העדות שנתנה לא תאמה את מסקנות הרופאים, החליטו לעצרה.

“מעולם לא פגענו בבתנו,” אמר אביה הביולוגי של אלכסנדרה, ג’ושוע היל. “היא מעולם לא היתה חולה, מעולם לא ביקרה בבית חולים לפני כן ולא היו לה כל בעיות לפני שנלקחה מאיתנו על ידי רשויות הרווחה.”

האב סיפר עוד כי אלכסנדרה נלקחה מביתו בחודש נובמבר 2012 והודה כי נהג לעשן מריחואנה יחד עם אשתו. “היא הושמה בבית האומנה החדש בחודש ינואר לאחר נסיון מר של חודשיים בלבד בבית המשפחה החורגת הראשונה אליה הגיעה,” אמר. “נציגי רשויות הרווחה הקשיבו ונתנו לנו תשומת לב כשהתלוננו. הם השתדלו להמשיך ולעדכן אותנו, אבל בסופו של דבר, כנראה שזה לא היה מספיק.”

“היא היתה אמורה לחזור אלינו למשפחה בעוד ארבעה חודשים,” סיפר. “אבל זה כנראה כבר לא יקרה.”

צפו בדיווח (אנגלית):


מקור

ראו גם: בת 7 מטופלת בקנאביס רפואי

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר