ארגנטינה: פוליטיקאית פירסמה תמונה של עציץ מריחואנה וספגה ביקורות מחברי הממשלה

גבריאלה קרוטי, פוליטיקאית ארגנטינית, ספגה ביקורות לאחר פרסום התמונה בחשבון הטוויטר שלה.

גבריאלה קרוטי
גבריאלה קרוטי

הפוליטיקאית הארגנטינית גבריאלה קרוטי פירסמה השבוע בחשבון הטוויטר שלה תמונה של עציץ קנאביס אותו היא מגדלת בביתה וספגה ביקורות קשות מחבריה לפרלמנט ומגולשים. רבים מ-54,000 העוקבים אחר חשבון הטוויטר של קרוטי ביקשו ממנה להתפטר מתפקידה ולהסיר את התמונה מהרשת.

על אף הטענות הקשות, קרוטי בת ה-46 לא מתרגשת: “עשיתי זאת בכדי לעורר דיון בנוגע ללגליזציה של קנאביס בארגנטינה,” אמרה. “ממש כמו שעושים אצל שכנתינו אורוגוואי.”

ע”פ החוק החדש באורוגוואי, יקבל כל אזרח החפץ בכך, כרטיס מגנטי בעזרתו יוכל לגשת פעם בחודש לבית מרקחת ייעודי ולרכוש עד 40 גרם מריחואנה בעלות של 140 ש”ח (מחיר השוק) אחת לחודש. בעזרת חוק זה מקווים בממשלת אורוגוואי לפגוע בארגוני הפשע ולהעלים את השוק השחור של המריחואנה והחשיש במדינה.

ראו עוד: חוקי הקנאביס החדשים באורוגוואי – 20 ג’וינטים בחודש לכל אזרח

התמונה המדוברת מופיע צמח קנאביס לצד צמח אחר ובתחתיתה הכיתוב: “את הצמח הראשון קיבלתי מאמי ואת השני קיבלתי מאלכס פריירם (אקטיביסט למען זכויות הומואים ולסביות). תוכלו לנחש מי נתן את זה ומי את השני?”

בתשובה לטענות הציבור אמרה קרוטי: “חשבתי שיהיה נחמד לפרסם את התמונה, אבל אני לא אשחק אותה תמימה. אני חושבת שעלינו להעלות את נושא הפסקת הפללת צרכני הקנאביס לדיון דחוף.”

ראו עוד: איטליה: מנהיגת מפלגה אירגנה הפגנת לגליזציה וחילקה קנאביס למשתתפים
ראו עוד: ברזיל: פוליטיקאית חילקה קוקאין בתמורה להצבעה
ראו עוד: צפו: פוליטיקאי גרמני מעשן ג’וינט בשידור חי בטלוויזיה
ראו עוד: דוגמא אישית: פוליטיקאי פולני מדליק ג’וינט מול משכן הפרלמנט

הציוץ בחשבון הטוויטר של קרוטי:

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר