ארגון “אנונימוס” מכריז על מבצע קנאביס שלב 1

לגליזציה של קנאביס הינה רצונם של רוב אזרחי העולם כפי שהוכיחו סקרים שנערכו בעולם וגם בארץ.
אף על פי כן ממשיכות ממשלות העולם ובראשותן ממשלת ארה”ב, במלחמתן חסרת הרסן בצרכני הקנאביס. לאחרונה דווח כי ממשלת קנדה מקשיחה את חוקי הסמים ובארה”ב אף פשטו סוכנים פדראליים על אוניברסיטת הקנאביס הראשונה בקליפורניה.

אנונימוס - מבצע קנאביס
אנונימוס - מבצע קנאביס

אנונימוס מכריזים מלחמה על מתנגדי הקנאביס

ארגון האקטיביסטים האינטרנטי “אנונימוס” (Anonymous) הכריז אמש על תחילתו של השלב הראשון ב”מבצע קנאביס” (OpCannabis) שיהיה חלק מנסיונו של הארגון המסתורי להעביר מסרים של צדק ואמת ולחנך את הציבור בנוגע לאמת מאחורי צמח הקנאביס וכן לעודד לגליזציה של קנאביס ברחבי העולם.

בהכרזה על מבצע קנאביס, אשר יחל כמובן ב-20 באפריל (420), פרסמו בארגון את ההצהרה הבאה:

אזרחי העולם היקרים,

מזה זמן רב מדי נמצא הקנאביס – צמח פלא שיכול לעזור לאנושות במגוון רב של תחומים – תחת מתקפה חסרת רסן של לוביסטים, תאגידי-ענק, חברות תרופות למיניהן וממשלות העולם. עקבנו והקשבנו לשקרים ולמניפולציות של הממשלה שלכם אשר אינה בוחלת באמצעים ומשקיעה מליונים בקמפיינים טיפשיים ואכיפה אגרסיבית. אנא הראו את הזדהותכם ע”י הפיכת תמונת הפרופיל בפייסבוק ובשאר הרשתות החברתיות לירוקה ב-20 באפריל הבא עלינו לטובה.

מבצע קנאביס שלב 1 יוצא לדרך. אנחנו אנונימוס… צפו לנו.

שימו לב, אזרחים פרטיים, ממשלות, חברות, תאגידים ותומכי אנונימוס בעולם!
אנחנו אנונימוס ובידינו הודעה חשובה בשבילכם:

גם זה בטח יעניין אותך

אפלטון, הפילוסוף היווני הנודע, אמר בעבר שזה בסדר גמור להפיץ שקרים אך רק אם המטרה היא באמת לטובת האנושות כולה. אפלטון קרא לזה “שקר אצילי”.
במשך שנים רבות מדי ישנו שקר שמופץ לכל עבר אך הוא איננו ‘שקר אצילי’ כלל וכלל ואיננו משרת את טובת האנושות. למעשה, הוא עושה את ההפך הגמור… צמח הקנאביס הוא אחד מהצמחים העתיקים בעולם וכזה שנמצא בשימוש תעשייתי ורפואי מועיל מזה אלפי שנים!

קנאביס יכול להחליף תרופות רבות מאלו הנמצאות בשימוש היום ומלאות בכימיקלים ו/או חומרים ממכרים ובעלי תופעות לוואי אחרות וכן ניתן לייצר ממנו פלסטיק, דלק, חומרי בנייה, טקסטיל ועוד.
האפשרויות של הצמח הזה הן כמעט בלתי מוגבלות. אנחנו כולנו מושפעים ממחלות שונות כמו סרטן, קרוהן, כאבים, דיכאון, חולשה ועוד ועוד. קנאביס הוכח שוב ושוב במחקרים מדעיים כחומר שיכול לעזור ואף לרפא מחלות שבשלב כזה או אחר יגיעו גם אלינו. אם לא עכשיו אז לעת זיקנה.

למרות סגולותיו של הקנאביס ואף על פי שממשלות העולם מודעות ליכולות הריפוי שלו, נחסם הצמח לשימוש ע”י תאגידים ענקיים וחברות תרופות בינלאומיות בגלל הסיכון לאבד קצת מהכסף שהן עושות על חשבון האזרחים. הם עושים מליונים מהעובדה שאנשים חולים אז אין להם אינטרס לעזור לאנשים להירפא. לאנשים הללו העומדים בראש מנגנוני התעשייה לא אכפת אם תהיה בריא או תרגיש טוב. כל מה שאכפת להם זה איך לעשות עוד קצת כסף.

מאחר והקנאביס הוא צמח פשוט וקל לגידול ע”י כל אחד כמעט בכל אקלים, הם הפכו את הצמח לבלתי חוקי ואף העיזו לקטלג אותו כסם קשה.
הקנאביס נרדף ע”י גורמים שמפחדים מיכולותיו של הצמח לעזור לאנושות כולה.

לפיכך אנו, ארגון אנונימוס, קוראים לכם האזרחים – הביעו תמיכה במהלך של לגליזציה במדינתכם! גם אם זה אומר רק לחתום על עצומה, לשתף את המידע או פשוט לשמור על ראש פתוח בנושא ולהקשיב לעובדות בשטח.

אנו מבקשים מכם – אנא השכילו לעיין וללמוד על סגולותיו של הקנאביס ושתפו את המידע עם חבריכם או מכרים שלכם שחולים במחלות קשות. כבר הוכח ללא ספק שקנאביס עוזר במחלות קלות וקשות כגון סרטן, סוכרת, אסטמה ועוד ועוד.

כולנו ראינו כמה כח יש לנו במאבק בנסיון הצנזורה באינטרנט (SOPA) כך שאנונימוס מאמינים שביכולתינו לרפא את העולם ע”י הבעת תמיכה בלגליזציה של קנאביס במדינות העולם כולו.

החברות הממנות את התעמולה והשקרים בנוגע לקנאביס מרוויחות מיליארדים של דולרים על חשבון המלחמה בסמים ע”י מילוי בתי הסוהר בעבריינים לא אלימים שכל חטאם היה צריכת קנאביס. רק השנה השקיעה ממשלת ארה”ב כבר יותר מ-10 מיליארד דולר במלחמה המיותרת בסמים וכלאה מיליונים של אזרחים לא-אלימים מאחורי סורג ובריח. זהו פשע נגד האנושות ועליו להסתיים מיד!

להצהיר שקנאביס הוא סם מסוכן ולא תרופה נפלאה זהו לא (!) שקר אצילי… זהו פשוט שקר!

אנחנו אנונימוס.
אנחנו תומכים בלגליזציה.
אנחנו לא סולחים על הפשעים שנעשים בשם המלחמה בסמים.
אנחנו לא שוכחים את אחינו ואחיותינו הכלואים בגלל המלחמה הזו.
צפו לנו.

#Occupy420
#April20
#OpCannabis

ניתן לעקוב אר הדיווחים בעמוד הטוויטר הזה.

אמש (16.04) נודע כי ארגון אנונימוס עמד בהזהרות שפירסם והפיל למשך שעה בערך את אתרי האינטרנט של ה-CIA, ה-FBI וה-MI6.


ב-20 באפריל צובעים את הפייסבוק בירוק

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר