אנונימוס מכריזים: מבצע קנאביס שלב 2 יוצא לדרך

לאחר ההכרזה של ארגון “אנונימוס” בחודש אפריל על השלב הראשון ב”מבצע קנאביס” (OpCannabis), יצא הארגון בהודעה ובה הכריז על פתיחתו של השלב השני במאבק לשחרור המריחואנה והחשיש מזרועות האכיפה הפלילית.

בשלב הראשון של המבצע, הביעו בארגון את זעמם על התעמולה והשקרים מצד הממשלות וקראו לאזרחים ללמוד היטב ולהפיץ את האמת בנוגע לקנאביס:

“לפיכך אנו, ארגון אנונימוס, קוראים לכם האזרחים – הביעו תמיכה במהלך של לגליזציה במדינתכם! גם אם זה אומר רק לחתום על עצומה, לשתף את המידע או פשוט לשמור על ראש פתוח בנושא ולהקשיב לעובדות בשטח.”

אנונימוס - מבצע קנאביס

אנונימוס – מבצע קנאביס

מבצע קנאביס – שלב 2

כעת יוצא הארגון בהודעה נוספת על פתיחתו של השלב השני במבצע קנאביס. בהודעה, קוראים חברי הארגון לפעילים ותומכים בלגליזציה, להתארגן ולהתכונן לצעדות והפגנות ענק שתיערכנה ב-1.10.2012.

גם זה בטח יעניין אותך

בנוסף, מדגישים אנונימוס, מטרה שנייה היא להביא לקדמת הבמה את הנתונים ולהציג מי אלו אותם “המכורים למלחמה המיותרת” – הגורמים אשר נלחמים בקנאביס ממניעים כלכליים שונים.

ארגון אנונימוס מודיע: שלב 2 במבצע קנאביס יוצא לדרך:

ברכות מארגון אנונימוס וקבוצת ונדטה (Anonymous and Team Vendetta),

כפי שחלקכם יודעים כבר, מבצע קנאביס 420 הוא תחילתו של מאמץ לאגד את תומכי הקנאביס והלגליזציה יחדיו. מאמצינו הקודמים בהפצת המידע היו הצלחה כבירה מבחינת כמות האנשים אשר צפו בדיווח על השלב הראשון במבצע. התמיכה שקיבלנו בעקבות ההכרזה על המבצע היתה גדולה משציפינו.

כעת, אנו מזמינים אתכם להצטרף למבצע קנאביס 420 – שלב 2! בשלב זה של המבצע נתמקד בשתי מטרות עיקריות:
1) ארגון של צעדות והפגנות המוניות הקוראות לתמיכה בלגליזציה של קנאביס ברחבי כל העולם במקביל ב-1 באוקטובר 2012.
2) הפצת זהותם של “המכורים למלחמה” (כפי שנוהגים לכנותם). אלו הם בעיקר ארגוני שוטרים, בעלים של בתי סוהר פרטיים, חברות התרופות הגדולות, חברות הטבק, הסיגריות והאלכוהול, התאגידים אשר פועלים למען אותן חברות וכמובן פוליטיקאים שממשיכים להפיץ שקרים שונים תמורת שוחד או מינויים לתפקידים בכירים. אלו האנשים אשר מרוויחים מהמצב הקיים בו קנאביס איננו חוקי ואלו אשר דואגים לשמר את הסטטוס-קוו אשר מוביל לכליאתם והרס חייהם של אנשים שלא פגעו באדם. לא עוד! אנו קוראים להם לצאת ולהזדהות ומבטיחים שלא ננוח עד שאותם גורמים יחדלו ממלחמתם הלא צודקת בצרכני הקנאביס.

זוהי קריאת התעוררות. על כל אדם הצורך קנאביס וכן על כל אלו התומכים בזכותו של אדם לצרוך קנאביס – עליכם לנקוט עמדה היום. אזרחים רבים מדי כבר מרצים עונשי מאסר על “עבירות” הקשורות לקנאביס. ישנם יותר מדי בני אדם אשר אינם מודעים לעובדות בנוגע לצמח הפלא הזה. כבר הוכח שקנבינואידים מסויימים תורמים לטיפול במגוון רחב של מחלות ויכולים אף להאט התפתחותם של תאים סרטניים. הוכח כבר מעל לכל ספק כי קנאביס עוזר לחולי סרטן המטופלים בכימותרפיה. אלו רק חלק מהיתרונות של הצמח המופלא אשר מוסתרים ע”י מיעוט של עשירים תאבי-בצע.

הצטרפו אלינו בקריאתנו לשים סוף לרדיפה מיד. התאגדו והתארגנו לקראת צעדת תמיכה בקנאביס. דברו עם כולם. עוררו את האנשים סביבכם. נצחון במאבק הזה הוא עניין מספרי פשוט. אנחנו הרוב. הגיעה העת להראות את זה.

בברכה,
קבוצת ונדטה וארגון אנונימוס.

הצטרפו לאירוע בישראל והפיצו את הבשורה !

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר