טוען...

אחרי שמתח ביקורת על היק”ר: ד”ר מיכאל דור סולק מתפקידו

בשבועיים האחרונים מתח היועץ הרפואי הראשי של היחידה לקנאביס רפואי ביקורת חריפה על מנהל היחידה, יובל לנדשפט, והתנהלותו במסגרת הרפורמה החדשה. הבוקר בשיחת טלפון הודיעו לו כי הוא יסיים את תפקידו לאלתר.

אחרי שהודיע על עזיבתו ונתבקש לחזור בו מההחלטה ולהמשיך בתפקידו 3 חודשים נוספים, הודיע הבוקר (ב’) משרד הבריאות לד”ר מיכאל דור כי הוא יסיים את תפקידו לאלתר.

במשרד הבריאות לא אהבו כפי הנראה את התבטאויותיו החריפות האחרונות של ד”ר דור, שלא הסתיר את כעסו וביקורתו על מנהלי היחידה לקנאביס רפואי בראשם יובל לנדשפט.

ד”ר דור שימש כיועץ הרפואי הראשי של היחידה לקנאביס רפואי, אך לא זכה לקחת חלק בניסוח המתודה הקלינית הטיפולית החדשה שבנה לנדשפט – מה שהוביל לכעס מצידו.

סיבה נוספת שהציג דור בביקורת על היק”ר היתה שינויים מהותיים שנעשו במסגרת הרפורמה וכללו מעבר לאוטומציה מלאה של הליכי ניפוק וחידוש רישיונות, וללא האפשרות שהיתה לו עד כה לסייע במקרים נקודתיים.

טענות אלו ואחרות הן שהובילו אותו להודיע על עזיבתו את התפקיד עוד בחודש שעבר.

עובדה זו נחשפה לראשונה במגזין קנאביס ובעקבותיה נתבקש ד”ר דור להמשיך בתפקידו עד חודש ספטמבר, מועד כניסת הרפורמה לתוקפה באופן מלא. כעת כאמור הוא סולק מתפקידו לאלתר.

ממשרד הבריאות נמסר בתגובה כי “ד”ר דור סיים את עבודתו ויש לכך כמה סיבות הקשורות גם לעיסוקיו האחרים. מעבר לכך המשרד מעדיף שלא לפרט את כל הסיבות באמצעי התקשורת ומאחל לו הצלחה בהמשך הדרך”.

מלבד ד”ר דור עזב לאחרונה את תפקידו בכיר נוסף ביחידה לקנאביס רפואי, מר בועז אלבו, מומחה לחקלאות שהיה ממנסחי המתודה הקלינית יחד עם לנדשפט.

Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר