אחרי הסגירה: ‘תיקון עולם’ חוזרת לפעילות

עדכון מרגיע לאלפי מטופלי הקנאביס הרפואי של חברת 'תיקון עולם', שאחרי שלושה ימים ללא אספקה יוכלו החל ממחר לחזור ולקבל את הקנאביס הרפואי במוקדי החלוקה של החברה בצפת ותל אביב. תוצאות בדיקת האיכות לתוצרת, שנשלחה על ידי מנהל היחידה לקנאביס רפואי למעבדות מיוחדות, צפויות לחזור בשבוע הבא. בחברה בטוחים שלא יימצא כל פגם.

בשורה ל-15 אלף מטופלי הקנאביס הרפואי של ‘תיקון עולם’, שיכולים כעת, לאחר שלושה ימים ללא פעילות, לחזור ולקבל מחר, יום רביעי, את אספקת הקנאביס הרפואי שלהם מהחברה.

‘תיקון’ מודיעה בשעה זו בהודעות אישיות לכל מטופליה כי שני מוקדי החלוקה, בתל אביב ובצפת, שהיו סגורים, יהיו פתוחים – בתל אביב ממחר (ד’) בשעה 13:00 בצהריים ובצפת מיום ה’ בצהריים.

תיקון עולם (צילום: אביר סולטן)
“שמחים לבשר שאנחנו חוזרים לנפק קנאביס רפואי החל ממחר” – תיקון עולם (צילום: אביר סולטן)

ההודעה על פתיחת החנויות מגיעה למרות שטרם חזרו מהמעבדה תוצאות בדיקת האיכות שיזם מנהל היחידה לקנאביס רפואי, יובל לנדשפט, לאחר ביקורת פתע שערך במתקן החווה בצפון הארץ בסוף השבוע.

בהודעה ששלחה החברה למטופליה נכתב כי “אנחנו שמחים לבשר שאנחנו חוזרים לנפק קנאביס רפואי החל ממחר. צפוי מספר רב של מטופלים ותורים ארוכים במיוחד. אנו מבקשים מאלו שברשותם אספקה לשבוע הקרוב שידחו את הגעתם במספר ימים, או לבצע הזמנה דרך הצ’ט. אנו ניצור קשר עם כל מזמיני המשלוחים שנדחו.”

כזכור בביקורת שערך לנדשפט נמצאו לדבריו הליכי ייבוש פסולים לכאורה וכן תוצרת מעופשת החשודה כמסוכנת לבריאות.

מנגד בחברה מבהירים כעת כי בבדיקות שהם ערכו מיוזמתם לתוצרת לא נמצא כל פסול ולפיכך יכולים לדבריהם המטופלים להמשיך לצרוך את הקנאביס הרפואי בבטחה.

תוצאות בדיקות המעבדה של משרד הבריאות צפויות לחזור רק בשבוע הבא אך בחברה מציינים כי הם בטוחים שהן תהיינה דומות לתוצאות שעלו בבדיקה שהם עצמם ערכו.

סיפור צו הסגירה שהוטל על החברה בסוף השבוע, שנחשף לראשונה במגזין קנאביס, הוביל גם להוראה של משרד הבריאות לחברה לשלוח את כל התוצרת לטיפול בקרני-בטא לנטרול חיידקים ועובשים במידה וישנם.

לטענת החברה הסיבה לממצאים הינה עומס גדול עקב מעבר חוות החברה מהישוב ביריה בצפון הארץ לחווה חדשה בכפר יהושע.

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר