תשדירי הבחירות של עלה ירוק 2015 – חלק ב’

צפו בחלק השני בסדרת התשדירים עבור קמפיין הבחירות הנוכחי של מפלגת ‘עלה ירוק’:

לפני כשבועיים פרסמנו כאן לראשונה את החלק הראשון של תשדירי הבחירות של ‘עלה ירוק’ לכנסת העשרים. כעת, פחות מ-24 שעות לפני פתיחת הקלפיות יש לנו הזדמנות אחרונה להעיף מבט בחלק השני של סרטוני התעמולה המקוריים מבית היוצר של מחלקת הקריאיטיב של ‘עלה ירוק’, “הדרך ה-13” ו-“ליחי אנימציות“.

תשדיר #4 – הגיע הזמן להיפרד

תשדיר הבחירות היצירתי נעשה בשיתוף עם “ליחי אנימציות” ומתאר את היום שבו תתרחש הלגליזציה במדינת ישראל: האזרחים הנורמטיביים אומרים יפה שלום לדילר שלהם, שמצידם פוצחים בשיר מרגש במיוחד.

“זה היה באוויר, ידענו שזה יקרה מתישהו” מסביר הלקוח לסוחר הסמים שלו “הייתה לנו תקופה יפה ביחד, אתה הכיוון הכי טוב שהיה לי, אני מצטערת, אבל עכשיו זה הזמן להיפרד…” אכן, קורע לב.

צפו:

גם זה בטח יעניין אותך
‎‎פרסום‎ by ‎עלה ירוק‎.‎

תשדיר #5 – למה הקנאביס צריך להיות חוקי

יו”ר המפלגת אורן ליבוביץ, ד”ר ברקת שיף ועדי לוסטינג מסבירים אחת ולתמיד מדוע חייבים להפסיק את מדיניות ההפללה, להסדיר את שוק הקנאביס בישראל ולהתחיל להשתמש בקנאביס תעשייתי.

“הסדרת שוק הקנאביס תייצר יותר מ-10,000 מקומות עבודה ותכניס למדינת ישראל מיליארדים של שקלים בכל שנה ושנה”. אומר יו”ר המפלגה בתשדיר.

צפו:

‎‎פרסום‎ by ‎עלה ירוק‎.‎

תשדיר #6 – הגיע הזמן

מתי יודעים שהגיע הזמן להצביע לעלה ירוק? ובכן, על פי התשדיר:

“אם בזבזת את הקול שלך, יוקר המחיה מטפס, את מתה לעוף מפה, אתה לא מצליח להירגע, השוטרים לא סובלים אותך והמדינה לא נותנת לך רישיון לקנאביס רפואי – אולי הגיע הזמן” נשמע מוכר?

צפו:

‎‎פרסום‎ by ‎עלה ירוק‎.‎

ראו גם:
פייגלין: שוקל להצביע עלה ירוק
סקר מינה צמח: עלה ירוק עם 3 מנדטים

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר