מגלגל...

תפיסת ענק: 6,000 צמחי קנאביס בחממת עגבניות

חממה ובה 6,000 שתילי קנאביס במשקל 2 טון נחשפה על ידי המשטרה באזור מושב בית יוסף שבדרום הכנרת בסמוך לטבריה. השתילים הוסוו כשצמחי העגבניות מסביב. מספר חשודים נעצרו.

משטרת ישראל מדווחת על תפיסת ענק נוספת תוך שבוע: 6,000 צמחי קנאביס שאותרו בחממה, במשקל כולל של כ-2 טון.

התפיסה התאפשרה לאחר פעילות סמויה של שוטרי משטרת ישראל בשילוב אמצעים טכנולוגיים, בתאריך 15.5.19 לפנות בוקר ניתן האות ועשרות שוטרים פשטו על החממה.

מספר חשודים נעצרו ובהמשך עם התפתחות החקירה עלה כי החשודים העיקרים במעשה הם שניים: האחד בן 23 תושב עפולה והשני בן 19 תושב באר שבע ומעצרם של השניים הוארך מפעם לפעם בבית משפט השלום בהתאם לבקשת המשטרה.

6000 צמחי קנאביס בחממת עגבניות

6000 צמחי קנאביס בחממת עגבניות

לאחר חקירה אינטנסיבית גיבשו החוקרים תשתית ראייתית לפיה: שני החשודים שכרו חממת עגבניות סמוך למושב בית יוסף.

החשודים פעלו על פי הדיווח במטרה להסוות את פעילותם האמיתית – גידול קנאביס תוך שהשאירו את רוב גידולי העגבניות כמעין מסתור ורק במרכז החממה בשטח של כ-2 דונם גידלו הנאשמים את הקנאביס.

בסיום החקירה חומר החקירה הועבר לפרקליטות מחוז צפון אשר הגישו כנגד הנאשמים כתב אישום ובקשה למעצרם עד תום ההליכים בבית משפט המחוזי בנצרת.

6000 צמחי קנאביס בחממת עגבניות

מהמשטרה נמסר כי “משטרת ישראל תמשיך לפעול בכל המישורים ותוך שימוש בכלל האמצעים העומדים לרשותה במסגרת מאמציה לסיכול יצור והפצת סמים אשר פעמים רבות מוצאים את דרכם לבני הנוער, ומהווים עבורם מדרון חלקלק שעלול להפוך לצריכה שוטפת של סמים, התמכרות ואף חבירה לגורמים עבריינים.”

תפיסה זו מצטרפת כאמור לתפיסת ענק נוספת מהשבוע שעבר, אז נחשפה רשת של בתי גידול קנאביס בלתי חוקיים אשר ייצרו וסחרו בקנאביס בשווי מיליוני שקלים.

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר